Hmm, duket se artikulli është shitur

Gjysmë rimorkio bagëtish Berdex 0S 1227

gjysmë rimorkio bagëtish Berdex 0S 1227

Kontakto shitësin

Politika e privatësisë
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
Viti i prodhimit2009
Gjendjae mirë
Gjatësia13600 mm
Gjerësia2550 mm
Lartësia4000 mm
Shasia/pezullimi
Pezullimiajër
Numri i akseve3-aks
Aksi i ngritjes
Akset e drejtimit
Frenatdisku
Lubrifikimi qendror
ABS
EBS
Gomat e pasmeAchse 1: 385/55-22.5, 70% / Achse 2: 385/55-22.5, 30% / Achse 3: 385/55-22.5, 100%
Goma me aliazh të lehtë
Pajisja
Urë ngritëse
Urë ngritëseLadebordwand
Përshkrimi

Additional options and accessories * 3 Floors * Diagonal corners * Fans * isolated roof * lifting roof * Shields * Storage space More information Make of bodywork: WABCO Height of cargo floor: 86 cm Technical condition: good Visual appearance: good

Kontakto shitësin
Politika e privatësisë

t1 test archive Companjen BV

t1 test archive Gjysmë rimorkio

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.