Hmm, duket se artikulli është shitur

Gjysmë rimorkio bagëtish CUPPERS LVO 12-27 ASL

gjysmë rimorkio bagëtish CUPPERS LVO 12-27 ASL

Kontakto shitësin

Politika e privatësisë
 • Karakteristika
 • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
Numri i referencësOK84VJ
Viti i prodhimit2009
Gjendjae shkëlqyer
Data e regjistrimit të parë31.03.2009
Pesha neto8300 kg
Pesha bruto39000 kg
Ngarkesa e dobishme30700 kg
Gjatësia13800 mm
Gjerësia25500 mm
Lartësia40000 mm
Shasia/pezullimi
Pezullimiajër
Numri i akseve3-aks
Aksi i ngritjes
Akset e drejtimit
Baza e rrotës9410 mm
Frenattamburi
ABS
EBS
Gomat e pasmeAchse 1: 385/55/22.5, 70% / Achse 2: 385/55/22.5, 40% / Achse 3: 385/55/22.5, 100%
Pajisja
Urë ngritëse
Urë ngritëseLadebordwand
Përshkrimi

Additional options and accessories

 • 2 Floors
 • 3 Floors
 • Diagonal corners
 • Drum brakes
 • Fans
 • isolated roof
 • Led lighting
 • Remote control
 • Shields
 • Storage space

Remarks

Lifting roof can be up to 103 cm high

3 floors for pigs and piglets, 2 x sow stalls 110 cm

Slides operating on cylinder

3rd floor 1st compartment can be placed at an angle

reverse driving lights.

Unloaded floors, movable for cleaning and loading/unloading

Long tail lift + Remote control for tail lift,

Clutch pressure 12,000kg

More information

Technical condition: very good

Visual appearance: very good

Kontakto shitësin
Politika e privatësisë

t1 test archive Companjen BV

t1 test archive Gjysmë rimorkio

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.