Gjysmë rimorkio bagëtish HR PARTNER SA 39,3.FLOORS!!ALL ALU. STRUCTURE

picture_as_pdf

73 800 EUR

Çmimi neto

Tipi

Gjysmë rimorkio bagëtish

Viti

2017

Shteti

Republika Çeke

Telefoni

+420 775 7......

Botuar: 2m 12d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
Viti i prodhimit2017
Pesha bruto36000 kg
Ngarkesa e dobishme23600 kg
Shasia/pezullimi
Numri i akseve3-aks
ABS
Karroceria/supestruktura
Gjatësia e ngarkesës13560 mm
Gjerësia e ngarkesës2450 mm
Lartësia e ngarkesës2900 mm
Përshkrimi

3. FLOORS! LIFTING ROOF, VENTILATION, POWER AND SPRAY WATER SYSTEM, VARIABLE OBSTACLE SYSTEM, WIRELESS CONTROL

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

TIR CENTRUM s. r. o.

TIR CENTRUM s. r. o.

4.2 
starstarstarstarstar
location_on

Czech Republic, Všechromy 75 Stránčice 251 63

phone_iphone
language

www.tircentrum.cz

access_time

Ora lokale e shitësit — 10:56

Personat e kontaktit
Sales department

Sales department

English, Deutsch, Polski, Русский, Český


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit TIR CENTRUM s. r. o.

t1 test unit Gjysmë rimorkio

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.