Gjysmë rimorkio bagëtish i ri Menke-Janzen 3 Stock Hubdach Lenkachse

picture_as_pdf

Tipi

Gjysmë rimorkio bagëtish i ri

Viti

2022

Shteti

Gjermani

Telefoni

+49 0171 4......

Botuar: 2m 10d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
Viti i prodhimit2022
E re
Pesha bruto38000 kg
Ngarkesa e dobishme27240 kg
Gjerësia2550 mm
Lartësia4000 mm
Shasia/pezullimi
Pezullimiajër
Numri i akseve3-aks
Frenatdisku
ABS
EBS
Karroceria/supestruktura
Gjatësia e ngarkesës13600 mm
Gjerësia e ngarkesës2500 mm
Lartësia e ngarkesës2900 mm
Përshkrimi

Menke 3 Stock Neufahrzeug , Vollalu , 3 Stock belast Fahrbare Böden , gerade Böden , Lüfter , Tränken , , Schieber , Ausfahrbares Dach , 4 Gitter pro Boden , Eigenes Aggregat , 1. Achse Liftbar , letzte Achse Lenkbar Lenkachse , 385/55R22,5

Irrtümer und Zwischenverkauf Vorbehalten

Bilder folgen

ab November 2022 Lieferbar

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

WS Trucks GmbH

WS Trucks GmbH

4.2 
starstarstarstarstar
location_on

Germany, Tönsholter Weg 1, D-46282 Dorsten, Germany

phone_iphone
language

www.wstrucks.de

access_time

Ora lokale e shitësit — 11:53


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit WS Trucks GmbH

t1 test unit Gjysmë rimorkio

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.