Hmm, duket se artikulli është shitur

Gjysmë rimorkio bagëtish Menke-Janzen 5 stock

gjysmë rimorkio bagëtish Menke-Janzen 5 stock

Kontakto shitësin

Politika e privatësisë
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
Viti i prodhimit2014
Data e regjistrimit të parë06.05.2014
Inspektimi teknikValid till 2022-02-22
Pesha bruto35500 kg
Shasia/pezullimi
Pezullimiajër
Numri i akseve3-aks
Aksi i ngritjes
Frenattamburi
ABS
EBS
Gomat90 %
Goma dyshe
Pajisja
Urë ngritëse
Përshkrimi
Kontakto shitësin
Politika e privatësisë

t1 test archive CL-RENTAL

t1 test archive Gjysmë rimorkio

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.