Hmm, duket se artikulli është shitur

Gjysmë rimorkio bagëtish Menke-Janzen Menke 4 Stock Lenk Lift Typ2 Lüfter Dusche Tränk

gjysmë rimorkio bagëtish Menke-Janzen Menke 4 Stock Lenk Lift Typ2 Lüfter Dusche Tränk

Kontakto shitësin

Politika e privatësisë
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
Viti i prodhimit2011
Pesha bruto38000 kg
Ngarkesa e dobishme27240 kg
Gjerësia2550 mm
Lartësia4000 mm
Shasia/pezullimi
Pezullimiajër
Numri i akseve3-aks
Frenatdisku
ABS
EBS
Karroceria/supestruktura
Gjatësia e ngarkesës13600 mm
Gjerësia e ngarkesës2500 mm
Lartësia e ngarkesës2900 mm
Përshkrimi

Menke 4 Stock , Vollalu , 4 Stock belast Fahrbare Böden , Tränken ,Lüfter , Typ 2 , Schieber , Ausfahrbares Dach , 4 Gitter pro Boden , Eigenes Aggregat , 1. Achse Liftbar , 3. Achse Lenkbar , Reifen 60 % , 445/55R19,5 , Irrtümer und Zwischenverkauf vorbehalten

Kontakto shitësin
Politika e privatësisë

t1 test archive WS Trucks GmbH

t1 test archive Gjysmë rimorkio

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.