Gjysmë rimorkio bagëtish i ri New PLAVAC 3+4

picture_as_pdf

126 000 EUR

Çmimi neto

Tipi

Gjysmë rimorkio bagëtish i ri

Viti

2021

Shteti

Rumani

Telefoni

+40 730081......

New PLAVAC 3+4 me leasing

Botuar: 3m 10d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
Viti i prodhimit2021
E re
Gjendjae re
Ngjyrablu
Shasia/pezullimi
Pezullimiajër
Numri i akseve3-aks
Marka e akseveSAF
Aksi i ngritjes
Frenatdisku
ABS
EBS
Gomat100 %
Goma rezervë
Goma dyshe
Karroceria/supestruktura
Arka e veglave
Pajisja
Urë ngritëse
Përshkrimi

Semiremorci transport animale PLAVAC (Polonia) in diferite variante constructive, cu sasiu drept sau ''gat de lebada''

Pentru detalii, va stam la dispozitie

Echipa OTTO Trailer

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

SC OTTO TRAILER SRL

SC OTTO TRAILER SRL

location_on

Romania, Constanța

phone_iphone
language

www.otto-trailer.ro

access_time

Ora lokale e shitësit — 12:05

Personat e kontaktit
Marius Munteanu

Marius Munteanu

+40 730081...


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit SC OTTO TRAILER SRL

t1 test unit Gjysmë rimorkio

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.