Gjysmë rimorkio bagëtish Pezzaioli SBA 31

picture_as_pdf

59 500 EUR

Çmimi neto

Tipi

Gjysmë rimorkio bagëtish

Viti

2009

Shteti

Holandë

Telefoni

+31 546 57......

PEZZAIOLI me leasing

Botuar: 3m 16d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaPEZZAIOLI
Viti i prodhimit2009
Gjendjae mirë
Data e regjistrimit të parë10.11.2009
Pesha neto12500 kg
Pesha bruto39000 kg
Ngarkesa e dobishme26500 kg
Gjatësia140000 mm
Gjerësia25500 mm
Lartësia40000 mm
Shasia/pezullimi
Pezullimiajër
Numri i akseve3-aks
Aksi i ngritjes
Frenattamburi
ABS
Gomat e pasmeAchse 1: 245/70/17.5, 40% / Achse 2: 245/70/17.5, 40% / Achse 3: 245/70/17.5, 40%
Goma dyshe
Karroceria/supestruktura
Dyert e pasme
Dyert anësore
Përshkrimi

Additional options and accessories * 3 Floors * 4 floors * Aggregate * Drinking water installation * Fans * Feeding doors * Hydraulic floors * isolated roof * Rear doors * Remote control * Storage space * Type 2 More information Technical condition: good Visual appearance: good

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

Companjen BV

Companjen BV

4.7 
starstarstarstarstar
location_on

Netherlands, Zonnekracht 12, 7671 RP Vriezenveen, NETHERLANDS

phone_iphone
language

www.companjen.nl

access_time

Ora lokale e shitësit — 11:31


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit Companjen BV

t1 test unit Gjysmë rimorkio

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.