Hmm, duket se artikulli është shitur

Gjysmë rimorkio bagëtish Pezzaioli SBA 31U 3Stock Vollausstattung GPS Top Zustand

gjysmë rimorkio bagëtish Pezzaioli SBA 31U 3Stock  Vollausstattung GPS Top Zustand

Kontakto shitësin

Politika e privatësisë
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaPEZZAIOLI
Viti i prodhimit2009
Pesha bruto39000 kg
Ngarkesa e dobishme26770 kg
Gjerësia2550 mm
Lartësia4000 mm
Shasia/pezullimi
Pezullimiajër
Numri i akseve3-aks
ABS
EBS
Karroceria/supestruktura
Gjatësia e ngarkesës13600 mm
Gjerësia e ngarkesës2500 mm
Lartësia e ngarkesës3350 mm
Përshkrimi

Pezzaioli SBA 31 U , 3 Stock , Typ2 Temperaturaufzeichnung , GPS , Lüfter , Tränken , Ausfahrbares Dach , 3 Stock Schweine 2 Stock Rinder , Liftachse, Reifen 50 % , 17,5 Zoll , Sehr Sauber , Irrtümer und Zwischenverkauf vorbehalten

Bei Interesse oder Fragen bitte folgende Nummer angeben: PEZ003

Kontakto shitësin
Politika e privatësisë

t1 test archive WS Trucks GmbH

t1 test archive Gjysmë rimorkio

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.