Hmm, duket se artikulli është shitur

Gjysmë rimorkio bagëtish i ri Pezzaioli SBA 63 S

gjysmë rimorkio bagëtish i ri Pezzaioli SBA 63 S

Kontakto shitësin

Politika e privatësisë
 • Karakteristika
 • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaPEZZAIOLI
Numri i referencës006557
Viti i prodhimit2020
E re
Gjendjae re
Data e regjistrimit të parë09.10.2020
Pesha neto10500 kg
Pesha bruto39000 kg
Ngarkesa e dobishme28500 kg
Gjatësia14000 mm
Gjerësia2550 mm
Lartësia4000 mm
Shasia/pezullimi
Pezullimiajër
Numri i akseve3-aks
Aksi i ngritjes
Baza e rrotës9510 mm
ABS
EBS
Gomat e pasmeAchse 1: 385/55/22.5, 70% / Achse 2: 385/55/22.5, 70% / Achse 3: 385/55/22.5, 70%
Pjesë shtesë
Qiraja
Pajisja
Urë ngritëse
Urë ngritëseLadebordwand
Përshkrimi

Additional options and accessories

 • 3 Floors
 • Aggregate
 • Diagonal corners
 • Drinking water installation
 • Fans
 • Feeding doors
 • Folding floors
 • Isolated folding roof
 • Led lighting
 • New paint
 • Remote control
 • Shields
 • Storage space
 • Type 2

Remarks

102m2

Height between floors, 90cm

This trailer can also be rented.

more info: info@companjen.nl

More information

General condition: good

Technical condition: good

Visual appearance: good

Registration number: OS-81-HL

Kontakto shitësin
Politika e privatësisë

t1 test archive Companjen BV

t1 test archive Gjysmë rimorkio

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.