Gjysmë rimorkio bagëtish XZ Menke

picture_as_pdf

41 210 EUR

Çmimi neto

Tipi

Gjysmë rimorkio bagëtish

Viti

2009

Shteti

Poloni

Telefoni

+48 570 18......

Botuar: 2m 23d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
Viti i prodhimit2009
Përshkrimi

Reference number: OZ628

- We can arrange transport of this machine to Your yard, at a very reasonable price.

- Location: Poland [post code] 63-840, [city] Krobia. We invite you with a mechanic. There is nothing to hide. A service or an expert can be sent to the inspection.

- Year of production: 2009

- More information in English will be provide at telephone: +48.570.188.117 or e-mail: show contacts

VISIT OUR WEBSITE show contacts

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

SWENSKA POWERHOUSE

SWENSKA POWERHOUSE

3.4 
starstarstarstarstar
location_on

Poland, Krobia

phone_iphone
access_time

Ora lokale e shitësit — 10:54


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit SWENSKA POWERHOUSE

t1 test unit Gjysmë rimorkio

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.