Reja dhe përdorur Gjysmë rimorkiot bagëtish në shitje - Truck1 Shqipëri. Faqja 3.
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Gjysmë rimorkiot bagëtish


   Faqja 3 e 3 3/3   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 Pezzaioli SBA32/G , 5 Stock , Viehtransporter , Tränkeranlage, - Gjysmë rimorkio bagëtish: foto 1
 Pezzaioli SBA32/G , 5 Stock , Viehtransporter , Tränkeranlage, - Gjysmë rimorkio bagëtish: foto 2
 Pezzaioli SBA32/G , 5 Stock , Viehtransporter , Tränkeranlage, - Gjysmë rimorkio bagëtish: foto 3
 Pezzaioli SBA32/G , 5 Stock , Viehtransporter , Tränkeranlage, - Gjysmë rimorkio bagëtish: foto 4
 Pezzaioli SBA32/G , 5 Stock , Viehtransporter , Tränkeranlage, - Gjysmë rimorkio bagëtish: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

Pezzaioli SBA32/G , 5 Stock , Viehtransporter , Tränkeranlage,

2015 Pesha bruto: 39 000 kg 3-aks
Austri, Hörsching
Botuar: 6m Numri i referencës 5628

55 900 EUR

Çmimi pa. TVSH

star
2015 Pesha bruto: 39 000 kg 3-aks
Austri, Hörsching
email Kontakto shitësin
 Pezzaioli SBA32/G , 5 Stock , Viehtransporter , Tränkeranlage, - Gjysmë rimorkio bagëtish: foto 1
 Pezzaioli SBA32/G , 5 Stock , Viehtransporter , Tränkeranlage, - Gjysmë rimorkio bagëtish: foto 2
 Pezzaioli SBA32/G , 5 Stock , Viehtransporter , Tränkeranlage, - Gjysmë rimorkio bagëtish: foto 3
 Pezzaioli SBA32/G , 5 Stock , Viehtransporter , Tränkeranlage, - Gjysmë rimorkio bagëtish: foto 4
 Pezzaioli SBA32/G , 5 Stock , Viehtransporter , Tränkeranlage, - Gjysmë rimorkio bagëtish: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

Pezzaioli SBA32/G , 5 Stock , Viehtransporter , Tränkeranlage,

2015 Pesha bruto: 39 000 kg 3-aks
Austri, Hörsching
Botuar: 8m 18d Numri i referencës 5492

59 900 EUR

Çmimi pa. TVSH

star
2015 Pesha bruto: 39 000 kg 3-aks
Austri, Hörsching
email Kontakto shitësin
Pezzaioli SBA63U 3 Stock, Hubdach, eigenes Aggregat - Gjysmë rimorkio bagëtish: foto 1
Pezzaioli SBA63U 3 Stock, Hubdach, eigenes Aggregat - Gjysmë rimorkio bagëtish: foto 2
Pezzaioli SBA63U 3 Stock, Hubdach, eigenes Aggregat - Gjysmë rimorkio bagëtish: foto 3
Pezzaioli SBA63U 3 Stock, Hubdach, eigenes Aggregat - Gjysmë rimorkio bagëtish: foto 4
Pezzaioli SBA63U 3 Stock, Hubdach, eigenes Aggregat - Gjysmë rimorkio bagëtish: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

Pezzaioli SBA63U 3 Stock, Hubdach, eigenes Aggregat

2007 Pesha bruto: 35 000 kg Ngarkesa e dobishme: 24 000 kg 3-aks
Gjermani, Ennigerloh
Botuar: 8m 24d Numri i referencës 077/22

25 950 EUR

Çmimi pa. TVSH

star
2007 Pesha bruto: 35 000 kg Ngarkesa e dobishme: 24 000 kg 3-aks
Gjermani, Ennigerloh
email Kontakto shitësin
HMK 3 AXLE - ANIMAL TRANSPORT - Gjysmë rimorkio bagëtish: foto 1
HMK 3 AXLE - ANIMAL TRANSPORT - Gjysmë rimorkio bagëtish: foto 2
HMK 3 AXLE - ANIMAL TRANSPORT - Gjysmë rimorkio bagëtish: foto 3
HMK 3 AXLE - ANIMAL TRANSPORT - Gjysmë rimorkio bagëtish: foto 4
HMK 3 AXLE - ANIMAL TRANSPORT - Gjysmë rimorkio bagëtish: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

HMK 3 AXLE - ANIMAL TRANSPORT

2007 Pesha bruto: 39 000 kg Ngarkesa e dobishme: 21 880 kg 3-aks
Holandë, Meerkerk
Botuar: 1v 9m

15 950 EUR

Çmimi pa. TVSH

star
2007 Pesha bruto: 39 000 kg Ngarkesa e dobishme: 21 880 kg 3-aks
Holandë, Meerkerk
email Kontakto shitësin
   1 2 3
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Semi-trailers - Livestock semi-trailers
t1 old