Reja dhe përdorur Gjysmë rimorkiot e hapura/ Platformë në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Gjysmë rimorkiot e hapura/ Platformë


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
ES-GE 3-Achs-Sattelanhänger  - Gjysmë rimorkio e hapur/ Platformë
 1
7 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2005
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 32 660 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

ES-GE Nutzfahrzeuge GmbH

13

Gjermani, Essen

Numri i referencës 26096

Pacton B3-001 OPEN 3 ASSEN - Gjysmë rimorkio e hapur/ Platformë
 16
2 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2004
3-aks

Botuar: 1v 1m

De Ruyter Trucks B.V.

6

Holandë, MEERKERK

Numri i referencës 11001

KENNIS 20.000  - Gjysmë rimorkio e hapur/ Platformë
 8
12 500 EUR
1988

Botuar: 2v 10m

Stellmann Baumaschinen A.G.

13

Belgjikë, SANKT VITH

Blumhardt ZK 5826  - Gjysmë rimorkio e hapur/ Platformë
 13
6 000 EUR
1995

Botuar: 2v 10m

Stellmann Baumaschinen A.G.

13

Belgjikë, SANKT VITH

Onbekend ONBEKEND - Gjysmë rimorkio e hapur/ Platformë
 6
2 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
2-aks

Botuar: 2v 10m

Anema Trucks & Spare Parts

17

Holandë, Alkmaar

Numri i referencës 34942

Broshuis 3AOU-48/1 DUBBEL SCHUIFER - Gjysmë rimorkio e hapur/ Platformë
 20
8 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
1989
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 34 440 kg
Pesha bruto: 46 000 kg

GA Den Otter bedrijfsauto’s BV

17

Belgjikë, Meer

Numri i referencës 0015803

Kromhout 3AOUH-16-27 - Gjysmë rimorkio e hapur/ Platformë
 20
8 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
1991
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 33 800 kg
Pesha bruto: 43 000 kg

GA Den Otter bedrijfsauto’s BV

17

Belgjikë, Meer

Numri i referencës 0015802

ES-GE 3-Achs-Sattelanhänger  - Gjysmë rimorkio e hapur/ Platformë
 1
7 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2005
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 32 660 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 3v 2m

ES-GE Nutzfahrzeuge GmbH

13

Gjermani, Essen

Numri i referencës 26096

Groenewegen DRO-12-20 - Gjysmë rimorkio e hapur/ Platformë
 5
3 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
1986
2-aks

Botuar: 3v 2m

Anema Trucks & Spare Parts

17

Holandë, Alkmaar

Numri i referencës 34571

Faymonville MAX Trailer MAX210 Telesattel  - Gjysmë rimorkio e hapur/ Platformë
 1
93 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2019
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 36 507 kg
Pesha bruto: 48 000 kg

Botuar: 3v 2m

ES-GE Nutzfahrzeuge GmbH

13

Gjermani, Essen

Numri i referencës 27260

Samro Plateau - Gjysmë rimorkio e hapur/ Platformë
 9
6 350 EUR
Çmimi pa. TVSH
1993
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 21 000 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 3v 4m

Degroote Trucks & Trailers

18

Belgjikë, BE

Numri i referencës 20020239

Samro Plateau - Gjysmë rimorkio e hapur/ Platformë
 10
6 350 EUR
Çmimi pa. TVSH
1993
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 21 000 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 3v 4m

Degroote Trucks & Trailers

18

Belgjikë, BE

Numri i referencës 20020236

Samro Plateau - Gjysmë rimorkio e hapur/ Platformë
 9
6 350 EUR
Çmimi pa. TVSH
1993
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 21 000 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 3v 4m

Degroote Trucks & Trailers

18

Belgjikë, BE

Numri i referencës 20020237

Samro Plateau - Gjysmë rimorkio e hapur/ Platformë
 9
6 350 EUR
Çmimi pa. TVSH
1993
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 21 000 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 3v 5m

Degroote Trucks & Trailers

18

Belgjikë, BE

Numri i referencës 20020238

Fliegl SZS 290, Zwangsgelenkt - Gjysmë rimorkio e hapur/ Platformë
 13
9 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 22 240 kg
Pesha bruto: 29 000 kg

Botuar: 3v 8m

Gassmann GmbH

18

Gjermani, Göttingen

Numri i referencës 82091

Pacton Plateau - Gjysmë rimorkio e hapur/ Platformë
 10
4 850 EUR
Çmimi pa. TVSH
2000
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 30 180 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 3v 8m

Degroote Trucks & Trailers

18

Belgjikë, BE

Numri i referencës 19112077

General Trailer SYY3FP Plattformauflieger, Liftachse - Gjysmë rimorkio e hapur/ Platformë
 11
3 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2000
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 28 500 kg
Pesha bruto: 35 000 kg

Botuar: 4v 2m

Gassmann GmbH

18

Gjermani, Göttingen

Numri i referencës 81543

Trax Plateau coil - Gjysmë rimorkio e hapur/ Platformë
 9
7 850 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 31 700 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 4v 2m

Degroote Trucks & Trailers

18

Belgjikë, BE

Numri i referencës 19050970

Smidt Oplegger - Gjysmë rimorkio e hapur/ Platformë
 13
8 200 EUR
Çmimi pa. TVSH

Botuar: 4v 11m

Smeets & Zonen NV

10

Belgjikë, Bree

Numri i referencës 30000980

Van Hool Extendable platform trailer - Gjysmë rimorkio e hapur/ Platformë
 17
5 850 EUR
Çmimi pa. TVSH
1992
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 30 400 kg
Pesha bruto: 39 880 kg

Botuar: 5v 1m

Degroote Trucks & Trailers

18

Belgjikë, BE

Numri i referencës 18061133

Schmitz Cargobull S 01 - Gjysmë rimorkio e hapur/ Platformë
 9
3 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
1996
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 27 100 kg
Pesha bruto: 34 000 kg

Botuar: 9v 3m

Gassmann GmbH

18

Gjermani, Göttingen

Numri i referencës 76679

1 2   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Semi-trailers - Dropside/ Flatbed semi-trailers
t1 old