Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë Krone Plateautrailer, Rungen, Verbreitbar, BPW-Achsen

Online: 10m 15d

Marka KRONE
ID TR2124
Viti i prodhimit 2009
Vendndodhja Austri, Peuerbach
Telefoni +43 676 8...
Shasia/pezullimi
  • pezullimi: ajër
  • numri i akseve: 3-aks
  • frenat: disku
  • ABS
  • EBS
4850 EUR
4 850
EUR
  • 595 658 ALL
  • 5 857 USD

Çmimi neto

Shitësi
STARENT Truck & Trailer GmbH
STARENT Truck & Trailer GmbH Austri
I besueshëm
12 Më shumë se 12 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
04:12
4 850
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë Kögel 3-Achs-Sattelanhänger mit Rungen
Kögel 3-Achs-Sattelanhänger mit Rungen
2019, 3-aks
Gjermani, Essen
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë Kögel 3-Achs-Sattelanhänger mit Rungen, 2019
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë Krone SD
Krone SD
2015
Danimarkë, Glostrup
2 129 EUR
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë Krone SD, 2015
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë Krone Plateautrailer, Rungen, Verbreitbar, BPW-Achsen
Krone Plateautrailer, Rungen, Verbreitbar, BPW-Achsen
2009, 3-aks
Austri, Peuerbach
4 850 EUR
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë Krone Plateautrailer, Rungen, Verbreitbar, BPW-Achsen, 2009
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë Schmitz Cargobull Baustofftrailer, Rungen 80 cm BW
Schmitz Cargobull Baustofftrailer, Rungen 80 cm BW
2020, 3-aks
Austri, Peuerbach
27 490 EUR
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë Schmitz Cargobull Baustofftrailer, Rungen 80 cm BW, 2020
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë Schmitz Cargobull Baustofftrailer, Rungen 80 cm BW
Schmitz Cargobull Baustofftrailer, Rungen 80 cm BW
2020, 3-aks
Austri, Peuerbach
27 490 EUR
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë Schmitz Cargobull Baustofftrailer, Rungen 80 cm BW, 2020
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë Krone SD * PLATTFORM-RUNGEN * LIFTACHSE *SAF -ACHSEN
Krone SD * PLATTFORM-RUNGEN * LIFTACHSE *SAF -ACHSEN
2014, 3-aks
Gjermani, Babenhausen
9 990 EUR
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë Krone SD * PLATTFORM-RUNGEN * LIFTACHSE *SAF -ACHSEN, 2014
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë Krone SDP27 (BPW-axles)
Krone SDP27 (BPW-axles)
2007, 3-aks
Belgjikë, Bree
3 000 EUR
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë Krone SDP27 (BPW-axles), 2007
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë Doll P3S-0 Auflieger Plattform BPW-Achsen
Doll P3S-0 Auflieger Plattform BPW-Achsen
2012, 3-aks
Gjermani, Atzenhain
11 500 EUR
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë Doll P3S-0 Auflieger Plattform BPW-Achsen, 2012
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë Doll P3S-0 Auflieger Plattform BPW-Achsen
Doll P3S-0 Auflieger Plattform BPW-Achsen
2012, 3-aks
Gjermani, Atzenhain
11 500 EUR
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë Doll P3S-0 Auflieger Plattform BPW-Achsen, 2012
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë Krone SD pot holes bpw axles
Krone SD pot holes bpw axles
2011, Dizel, 3-aks
Holandë, Vuren
7 950 EUR
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë Krone SD pot holes bpw axles, 2011
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë Krone SD pot holes bpw axles
Krone SD pot holes bpw axles
2011, Dizel, 3-aks
Holandë, Vuren
7 950 EUR
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë Krone SD pot holes bpw axles, 2011
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë Krone SD pot holes bpw axles
Krone SD pot holes bpw axles
2011, Dizel, 3-aks
Holandë, Vuren
7 950 EUR
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë Krone SD pot holes bpw axles, 2011
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë Krone SD, Plattform, Rungentaschen, Luftfederung, BPW
Krone SD, Plattform, Rungentaschen, Luftfederung, BPW
2011, 3-aks
Gjermani, Sittensen
4 400 EUR
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë Krone SD, Plattform, Rungentaschen, Luftfederung, BPW, 2011
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë Hangler Plateau-Auflieger Tele, 3 Achsen, ausziehbar
Hangler Plateau-Auflieger Tele, 3 Achsen, ausziehbar
2009, 3-aks
Austri, Hörsching
15 900 EUR
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë Hangler Plateau-Auflieger Tele, 3 Achsen, ausziehbar, 2009

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.