Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë i ri LIDER 2020 MODEL NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER FACTORY AVAILABLE READ

Online: 3m 1d

Marka LIDER
Viti i prodhimit 2020
E re
Gjendja e re
Pesha neto 8 000 kg
Pesha bruto 63 000 kg
Ngarkesa e dobishme 55 000 kg
Gjatësia 13 600 mm
Gjerësia 2 500 mm
Lartësia 1 200 mm
Vendndodhja Turqia, İstanbul
Telefoni +90-5053...
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: sustë/ajër
 • numri i akseve: 3-aks
 • marka e akseve: GIGANT
 • aksi i ngritjes
 • frenat: tamburi
 • lubrifikimi qendror
 • ABS
 • EBS
 • gomat e përparme: 385 /65 R22,5
 • gomat e pasme: 385 /65 R22,5, 385 /65 R22,53
 • gomat: 385/65 R 22,5
 • goma dyshe
Karroceria/supestruktura
 • arka e veglave
Pjesë shtesë
 • njësitë e disponueshme: 16
16500 EUR
16 500
EUR
 • 2 048 128 ALL
 • 20 005 USD

Shitësi
LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI
LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI Turqia
Më shumë se 3 vjet me Truck1
L LİDER shitës i autorizuar
Ora lokale e shitësit
13:14
16 500
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë LIDER 2020 MODEL NEW LIDER TRAILER DIRECTLY FROM MANUFACTURER FACTORY
LIDER 2020 MODEL NEW LIDER TRAILER DIRECTLY FROM MANUFACTURER FACTORY
2020, 3-aks
Turqia, Konya
17 500 EUR
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë LIDER 2020 MODEL NEW LIDER TRAILER DIRECTLY FROM MANUFACTURER FACTORY, 2020
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë LIDER 2020 YEAR MODEL NEW TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY)
LIDER 2020 YEAR MODEL NEW TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY)
2020, 3-aks
Turqia, Konya
16 000 EUR
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë LIDER 2020 YEAR MODEL NEW TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY), 2020
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë LIDER 2020 YEAR NEW TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY)
LIDER 2020 YEAR NEW TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY)
2019, 3-aks
Turqia, Konya
18 500 EUR
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë LIDER 2020 YEAR NEW TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY), 2019
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë LIDER 2020 YEAR NEW MODELS containeer flatbes semi TRAILER FOR SALE
LIDER 2020 YEAR NEW MODELS containeer flatbes semi TRAILER FOR SALE
2020, 3-aks
Turqia, Konya
17 000 EUR
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë LIDER 2020 YEAR NEW MODELS containeer flatbes semi TRAILER FOR SALE, 2020
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë LECINENA New
LECINENA New
2020, 3-aks
Spanjë, La Coruña
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë LECINENA New, 2020
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë AMT Trailer New
AMT Trailer New
2020
Spanjë, La Coruña
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë AMT Trailer New, 2020
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë Nooteboom OVB 95-07 69t Load Capacity, Available For Rent.
Nooteboom OVB 95-07 69t Load Capacity, Available For Rent.
2015
Holandë, Groenlo
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë Nooteboom OVB 95-07 69t Load Capacity, Available For Rent., 2015
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë Vega Trailer 3 Axle PlatformExtendable Semi-Trailer New
Vega Trailer 3 Axle PlatformExtendable Semi-Trailer New
2020, 3-aks
Turqia, Ankara
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë Vega Trailer 3 Axle PlatformExtendable Semi-Trailer New, 2020
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë Kennis 16-R/84-4 Rollkran inkl. Drehmotor *NEW*
Kennis 16-R/84-4 Rollkran inkl. Drehmotor *NEW*
2020
Gjermani, Stuhr
65 500 EUR
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë Kennis 16-R/84-4 Rollkran inkl. Drehmotor *NEW*, 2020
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë Berger LTMNP mega ecotrail 4630 kg emty-weight !!! NEW condition
Berger LTMNP mega ecotrail 4630 kg emty-weight !!! NEW condition
2019
Holandë, RENSWOUDE
28 500 EUR
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë Berger LTMNP mega ecotrail 4630 kg emty-weight !!! NEW condition, 2019
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë New TMH - 3-50 Flatbed trailer with 20 and 40" twistlocks
New TMH - 3-50 Flatbed trailer with 20 and 40" twistlocks
2019
Holandë, Schiedam
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë New TMH - 3-50 Flatbed trailer with 20 and 40" twistlocks, 2019
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë Nooteboom Mega low, 37.20 Mtr, (Made NEW, NIEUW, NEU, NOVEUO ) Triple uitschuifbaar extandeble
Nooteboom Mega low, 37.20 Mtr, (Made NEW, NIEUW, NEU, NOVEUO ) Triple uitschuifbaar extandeble
2003, 3-aks
Holandë, Vriezenveen
Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë Nooteboom Mega low, 37.20 Mtr, (Made NEW, NIEUW, NEU, NOVEUO ) Triple uitschuifbaar extandeble, 2003

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.