Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë i ri LIDER 2022 MODEL NEW LIDER TRAILER DIRECTLY FROM MANUFACTURER FACTORY [ Copy ]

picture_as_pdf

24 800 EUR

Tipi

Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë i ri

Viti

2022

Shteti

Togo

Telefoni

+90-505355......

LIDER me leasing

Botuar: 1m 29d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaLIDER
Viti i prodhimit2022
E re
Gjendjae re
Pesha neto7500 kg
Pesha bruto57500 kg
Ngarkesa e dobishme50000 kg
Gjatësia12600 mm
Gjerësia2550 mm
Lartësia1200 mm
Ngjyrajeshile
Shasia/pezullimi
Pezullimisustë/ajër
Numri i akseve3-aks
Aksi i ngritjes
Frenattamburi
Lubrifikimi qendror
ABS
EBS
Gomat e përparme385 /65 R22,5
Gomat e pasme385 /65 R22,5, 385 /65 R22,5
Gomat385/65 R22,5
Goma rezervë
Goma dyshe
Goma me aliazh të lehtë
Karroceria/supestruktura
Arka e veglave
Mbajtësi i gomës rezervë
Pjesë shtesë
Njësitë e disponueshme100
Garancia
Përshkrimi

Lider trailer manufacturer of all type semi trailer & tanker in Turkey.

You can get oreder directly to manufacturer factory;

contacts: show contacts

show contacts

show contacts

show contacts

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

location_on

Togo

phone_iphone
language

www.lidertrailer.com

access_time

Ora lokale e shitësit — 19:36


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

t1 test unit Gjysmë rimorkio

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.