Gjysmë rimorkio frigorifer i ri Krone - Zentralachs/- Motorwagen/Tiefkühlaufbau/Paketpreis

picture_as_pdf

15 575 EUR

Çmimi neto

Tipi

Gjysmë rimorkio frigorifer i ri

Viti

2014

Shteti

Gjermani

Telefoni

+49 0 2522......

Botuar: 1m 19d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaKRONE
Numri i referencësG0107474
Viti i prodhimit2014
E re
Pesha neto9000 kg
Pesha bruto18000 kg
Ngjyrae bardhë
Shasia/pezullimi
Gomat385/65 R22,5
Karroceria/supestruktura
Gjatësia e ngarkesës7800 mm
Gjerësia e ngarkesës2460 mm
Përshkrimi

Wagen Nr.: G0107474/- WKEZZ000000639502 Hersteller: KRONE Zentralachs/- Tiefkühlanhänger ohne Aggregat. Außenmaße: L= 8.005 mm, B= 2.600 mm, H= 2.800 mm. Zugösse: 50mm. Kupplungshöhe: 700- 750 mm. Wandstärke: 60 mm. Alu.-Scheuersockel: 300mm hoch. Achsabstand: 1.800 mm. Heckdurchladung: 2.540 mm. Türstärke: 90 mm Durchladesystem vorne. Stützwinden vorne+ hinten. Zugrohr längenverstellbar mit Membranzylinderverriegelung. Halterung für Unterflurkühlmaschine. Tank für Kühlmaschine. 1 x Reserverad neu mit Halterung. Portaltür doppelte Drehstangenverschlüsse (Außen). V2A Heckrahmen Edelstahl. Leiter am Heck. Alu- Gerstenkorn Boden. Alu.- Scheuersockel: 300mm hoch.1 x Reihe Zurrschienen: 1.000mm v. Boden. 4 x Innenbeleuchtung LED. Luftanschlüsse: rot/gelb einzeln (2x 7-polig).> Aufbau NEU !!! > technisch einsatzbereiter Zustand, > in RAL 9010/-reinweiß > Konturmarkierung Seite in weiß /Heck in rot > Finanzierung möglich >>> Lieferzeit: AB SOFORT !!!> Info! > Neufahrzeug mit Zulassung aus Baujahr 2014 !Maße sind ca. Angaben. Angebot freibleibend der Zwischenverkauf ist vorbehalten, Preise netto ab Standort D-59302 Oelde. Weitere Details auf Rücksprache unter Tel. +49 (0) 2522- 937 25-0 oder Mail: swapstore@brueggen-gmbh.de

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

BRÜGGEN SWAP-STORE

BRÜGGEN SWAP-STORE

location_on

Germany, Beckumer Straße 51, D - 59302 Oelde, Germany

phone_iphone
language

www.swapstore-brueggen-gmhb.de

access_time

Ora lokale e shitësit — 11:02

Personat e kontaktit
Irina Tomsin

Irina Tomsin

Deutsch, Русский

+49 0 2522...


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit BRÜGGEN SWAP-STORE

t1 test unit Gjysmë rimorkio

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.