Gjysmë rimorkio frigorifer Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock

Online: 14d

Marka SCHMITZ
ID TR2195
Viti i prodhimit 2017
Vendndodhja Austri, Peuerbach
Telefoni +43 676 8...
Shasia/pezullimi
  • pezullimi: ajër
  • numri i akseve: 3-aks
  • frenat: disku
  • ABS
  • EBS
Karroceria/supestruktura
  • gjatësia e ngarkesës: 13 400 mm
  • gjerësia e ngarkesës: 2 460 mm
  • lartësia e ngarkesës: 2 650 mm
33400 EUR
33 400
EUR
  • 4 145 508 ALL
  • 39 005 USD

Çmimi neto

Shitësi
STARENT Truck & Trailer GmbH
STARENT Truck & Trailer GmbH Austri
I besueshëm
12 Më shumë se 12 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
20:41
33 400
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Gjysmë rimorkio frigorifer Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock
Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock
2017, 3-aks
Austri, Peuerbach
33 400 EUR
Gjysmë rimorkio frigorifer Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock, 2017
Gjysmë rimorkio frigorifer Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock
Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock
2017, 3-aks
Austri, Peuerbach
33 400 EUR
Gjysmë rimorkio frigorifer Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock, 2017
Gjysmë rimorkio frigorifer Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock
Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock
2017, 3-aks
Austri, Peuerbach
33 400 EUR
Gjysmë rimorkio frigorifer Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock, 2017
Gjysmë rimorkio frigorifer Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock
Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock
2017, 3-aks
Austri, Peuerbach
33 400 EUR
Gjysmë rimorkio frigorifer Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock, 2017
Gjysmë rimorkio frigorifer Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock
Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock
2017, 3-aks
Austri, Peuerbach
33 400 EUR
Gjysmë rimorkio frigorifer Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock, 2017
Gjysmë rimorkio frigorifer Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock
Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock
2017, 3-aks
Austri, Peuerbach
33 400 EUR
Gjysmë rimorkio frigorifer Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock, 2017
Gjysmë rimorkio frigorifer Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock
Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock
2017, 3-aks
Austri, Peuerbach
33 400 EUR
Gjysmë rimorkio frigorifer Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock, 2017
Gjysmë rimorkio frigorifer Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock
Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock
2017, 3-aks
Austri, Peuerbach
33 400 EUR
Gjysmë rimorkio frigorifer Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock, 2017
Gjysmë rimorkio frigorifer Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock
Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock
2017, 3-aks
Austri, Peuerbach
33 400 EUR
Gjysmë rimorkio frigorifer Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock, 2017
Gjysmë rimorkio frigorifer Schmitz Cargobull Thermotrailer, Carrier Vector 1550 - Aggregat
Schmitz Cargobull Thermotrailer, Carrier Vector 1550 - Aggregat
2017, 3-aks
Austri, Peuerbach
33 400 EUR
Gjysmë rimorkio frigorifer Schmitz Cargobull Thermotrailer, Carrier Vector 1550 - Aggregat, 2017
Gjysmë rimorkio frigorifer Schmitz Cargobull Thermotrailer, Carrier Vector 1550 - Aggregat, P
Schmitz Cargobull Thermotrailer, Carrier Vector 1550 - Aggregat, P
2017, 3-aks
Austri, Peuerbach
33 400 EUR
Gjysmë rimorkio frigorifer Schmitz Cargobull Thermotrailer, Carrier Vector 1550 - Aggregat, P, 2017
Gjysmë rimorkio frigorifer Schmitz Cargobull Thermo King SLXi300, Palka, 2,70 m. ,Doppelstock
Schmitz Cargobull Thermo King SLXi300, Palka, 2,70 m. ,Doppelstock
2019, 3-aks
Austri, Peuerbach
44 350 EUR
Gjysmë rimorkio frigorifer Schmitz Cargobull Thermo King SLXi300, Palka, 2,70 m. ,Doppelstock, 2019

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.