Reja dhe përdorur Gjysmë rimorkiot izotermike në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Gjysmë rimorkiot izotermike


   Faqja 1 e 14 1/14   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
SCHMITZ Auflieger Tiefkühler Standard Double deck - Gjysmë rimorkio izotermike
 15
37 850.42 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
3-aks
Pesha bruto: 35 000 kg

Botuar: 18orë 56min

Cargobull Trailer Store GmbH Gotha

9 S

Gjermani, Gotha

Numri i referencës 5473564

SCHMITZ Reefer Standard - Gjysmë rimorkio izotermike
 12
59 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 30 776 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 18orë 56min

Schmitz Cargobull Baltic UAB

9 S

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 5474832

SCHMITZ Oplegger Vries Standard Taillift - Gjysmë rimorkio izotermike
 16
18 950.41 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 33 445 kg
Pesha bruto: 42 000 kg

Botuar: 18orë 59min

Cargobull Trailer Store Venlo

9 S

Holandë, Venlo-Blerick

Numri i referencës 5474822

SCHMITZ Oplegger Vries Standard - Gjysmë rimorkio izotermike
 15
56 950.41 EUR
Çmimi pa. TVSH
2022
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 33 250 kg
Pesha bruto: 42 000 kg

Botuar: 18orë 59min

Cargobull Trailer Store Venlo

9 S

Holandë, Venlo-Blerick

Numri i referencës 5465597

SCHMITZ Oplegger Vries Standard - Gjysmë rimorkio izotermike
 16
24 950.41 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
3-aks

Botuar: 18orë 59min

Cargobull Trailer Store Venlo

9 S

Holandë, Venlo-Blerick

Numri i referencës 5473995

SCHMITZ Auflieger Tiefkühler Standard Double deck - Gjysmë rimorkio izotermike
 16
51 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 31 073 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 19orë

Cargobull Trailer Store GmbH

9 S

Gjermani, Altenberge

Numri i referencës 5474479

SCHMITZ Auflieger Tiefkühler Standard Double deck - Gjysmë rimorkio izotermike
 16
52 950.42 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 31 085 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 19orë

Cargobull Trailer Store GmbH

9 S

Gjermani, Altenberge

Numri i referencës 5474478

SCHMITZ Reefer Standard - Gjysmë rimorkio izotermike
38 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 33 377 kg
Pesha bruto: 42 000 kg

Botuar: 1d

LLC Schmitz Cargobull Ukraine

9 S

Ukrainë, Kiev

Numri i referencës 5900870

SCHMITZ Reefer Standard - Gjysmë rimorkio izotermike
 12
59 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 30 776 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 1d

Schmitz Cargobull Baltic UAB

9 S

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 5474792

SCHMITZ Auflieger Tiefkühler Standard Double deck - Gjysmë rimorkio izotermike
 16
52 950.42 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
3-aks

Botuar: 1d

Cargobull Trailer Store GmbH

9 S

Gjermani, Altenberge

Numri i referencës 5474246

SCHMITZ Auflieger Tiefkühler Standard Double deck - Gjysmë rimorkio izotermike
 16
76 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 27 100 kg
Pesha bruto: 36 000 kg

Botuar: 1d

Cargobull Trailer Store GmbH

9 S

Gjermani, Altenberge

Numri i referencës 5473601

SCHMITZ Auflieger Tiefkühler Standard Double deck - Gjysmë rimorkio izotermike
 16
52 950.42 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 31 085 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 1d

Cargobull Trailer Store GmbH

9 S

Gjermani, Altenberge

Numri i referencës 5474470

SCHMITZ Reefer Standard - Gjysmë rimorkio izotermike
 11
59 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 30 776 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 4d

Schmitz Cargobull Baltic UAB

9 S

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 5474757

SCHMITZ Oplegger Vries Standard - Gjysmë rimorkio izotermike
 10
59 850.41 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
3-aks

Botuar: 4d

Cargobull Trailer Store Venlo

9 S

Holandë, Venlo-Blerick

Numri i referencës 5474656

SCHMITZ Oplegger Vries Multitemp - Gjysmë rimorkio izotermike
 16
36 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 30 160 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 5d

Cargobull Trailer Store Venlo

9 S

Holandë, Venlo-Blerick

Numri i referencës 5472283

SCHMITZ Reefer Standard - Gjysmë rimorkio izotermike
 12
43 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2020
3-aks
Pesha bruto: 38 000 kg

Botuar: 5d

Schmitz Cargobull France

9 S

Francë, Rennes

Numri i referencës 5472048

SCHMITZ Reefer Standard Double deck - Gjysmë rimorkio izotermike
64 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2022
3-aks

Botuar: 5d

Schmitz Cargobull France

9 S

Francë, Rennes

Numri i referencës 5466555

SCHMITZ Auflieger Tiefkühlkoffer Fleischhang - Gjysmë rimorkio izotermike
 16
35 850.40 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
3-aks

Botuar: 5d

Schmitz Cargobull Danmark A/S

9 S

Danimarkë, Padborg

Numri i referencës 5474567

SCHMITZ Reefer Standard - Gjysmë rimorkio izotermike
 12
59 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 30 776 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 5d

Schmitz Cargobull Baltic UAB

9 S

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 5474751

SCHMITZ Reefer Standard - Gjysmë rimorkio izotermike
 15
32 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
3-aks

Botuar: 5d

Cargobull Trailer Store Bukarest

9 S

Rumani, Bukarest

Numri i referencës 5470413

1 2 3 14   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Semi-trailers - Isothermal semi-trailers
t1 old