Reja dhe përdorur gjysmë rimorkiot me bazament të lëvizshëm në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Gjysmë rimorkiot me bazament të lëvizshëm


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Knapen 3-Achs-Schubbodenauflieger 92m³ - gjysmë rimorkio me bazament të lëvizshëm
 1
56 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 34 050 kg
Pesha bruto: 42 000 kg

ES-GE Nutzfahrzeuge GmbH

13

Gjermani, Essen

Numri i referencës 26615

LEGRAS ORIGINAL - gjysmë rimorkio me bazament të lëvizshëm
 6
12 770 EUR
1995
3-aks

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

Portugali, Santa Maria Da Feira

FLOOR FLO-17-28H1 Walking Floor - gjysmë rimorkio me bazament të lëvizshëm
 7
9 000 EUR
1999
3-aks

Sc Magerexim SRL

Rumani, Budila Brasov

SCHMITZ Auflieger Schubboden Standard - gjysmë rimorkio me bazament të lëvizshëm
 14
38 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 28 260 kg
Pesha bruto: 36 000 kg

Botuar: 1orë 29min

Cargobull Trailer Store GmbH

9 S

Gjermani, Altenberge

Numri i referencës 5470145

Legras SBS2220 3 axles 6mm 78m3 Liftachse - gjysmë rimorkio me bazament të lëvizshëm
 20
19 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 32 820 kg
Pesha bruto: 42 000 kg

Botuar: 2orë 13min

BAS World

15 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70203691

Knapen K100 3 axles 91m3 Cargo Floor Schiebewand - gjysmë rimorkio me bazament të lëvizshëm
 20
27 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 34 410 kg
Pesha bruto: 42 000 kg

Botuar: 4orë 13min

BAS World

15 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70205204

Knapen Trailers K100 - 92m3 Floor 10 mm APK/TUV 03-2024 - gjysmë rimorkio me bazament të lëvizshëm
 11
37 500 EUR
2018
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 34 010 kg
Pesha bruto: 42 000 kg

Botuar: 12orë 2min

Trailned B.V.

6

Holandë, Deurne, Netherlands

Numri i referencës Rental 184

Schwarzmüller SPA 3/E, VOLL ALU, 8 MM, 92m3, TOP STAND - gjysmë rimorkio me bazament të lëvizshëm
 20
54 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2021
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 31 390 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 13orë 51min

Dvorak-Trucks GmbH

7

Republika Çeke, Velké Mezirici

BMI Trailers - gjysmë rimorkio me bazament të lëvizshëm
 20
Ankandi
2015
3-aks

Botuar: 14orë 13min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës C401932

TITAN WALKNG-FLOOR - gjysmë rimorkio me bazament të lëvizshëm
 20
Ankandi
2011

Botuar: 14orë 16min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Hemel Hempstead

Numri i referencës C328841

Reisch R24-RSBS-3-13, 92m³, 8mm Boden, Funk, Alu-Felgen - gjysmë rimorkio me bazament të lëvizshëm
 15
42 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 28 000 kg
Pesha bruto: 35 000 kg

Botuar: 17orë 51min

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

6

Gjermani, Sittensen

Numri i referencës SI81926

Knapen K100 92m3 10mm 3 axles *New Unused* 9 Ton BPW HD Schiebewand Liftaxle - gjysmë rimorkio me bazament të lëvizshëm
 20
64 400 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 34 060 kg
Pesha bruto: 42 000 kg

Botuar: 1d

BAS World

15 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70164313

De Kraker CF200 | 92M³ * 10mm FLOOR * NL TRAILER * APK 11-2023 - gjysmë rimorkio me bazament të lëvizshëm
 20
Pyet për çmimin
2008
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 34 100 kg
Pesha bruto: 42 000 kg

Botuar: 1d

Louis Boon Trucks & Trailers BV

Holandë, Goes

Numri i referencës 2660-WF

FLOOR FLO-17-28H1 Walking Floor - gjysmë rimorkio me bazament të lëvizshëm
 7
9 000 EUR
1999
3-aks

Botuar: 1d

Sc Magerexim SRL

Rumani, Budila Brasov

Kraker CF-Z / 10 mm / 89 m³ / seitliche türen FALTWAND - gjysmë rimorkio me bazament të lëvizshëm
 20
39 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
3-aks
Pesha bruto: 36 000 kg

Botuar: 1d

griener gmbh nutzfahrzeuge und mehr ...

16

Gjermani, Mengen-Hohentengen

Numri i referencës 11625

Knapen K100 Schubboden,10mm Boden, Liftachse, - gjysmë rimorkio me bazament të lëvizshëm
 15
40 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 28 000 kg
Pesha bruto: 36 000 kg

Botuar: 1d

MG Handel GmbH

11

Austri, Hörsching

Numri i referencës 63198

 KNAPEN WALKING FLOOR - gjysmë rimorkio me bazament të lëvizshëm
 20
Ankandi
2014

Botuar: 1d

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës C368403

 Walking-floor Standard - gjysmë rimorkio me bazament të lëvizshëm
 13
9 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009
3-aks

Botuar: 2d

Schmitz Cargobull Baltic UAB

9 S

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 5470026

Knapen Trailers K100 - 92m3 Liftachse *NEW* - gjysmë rimorkio me bazament të lëvizshëm
 15
66 200 EUR
E re
2023
3-aks

Botuar: 2d

Trailned B.V.

6

Holandë, Deurne, Netherlands

Numri i referencës PO-95744

Knapen Trailers K200 - 91m3 Stuuras / Lenkachse PowerSheet *NEW* - gjysmë rimorkio me bazament të lëvizshëm
 13
Pyet për çmimin
E re
2022
3-aks

Botuar: 2d

Trailned B.V.

6

Holandë, Deurne, Netherlands

Numri i referencës 93221

Knapen Trailers K200 - 93m3 - gjysmë rimorkio me bazament të lëvizshëm
 11
34 900 EUR
2019
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 34 040 kg
Pesha bruto: 42 000 kg

Botuar: 2d

Trailned B.V.

6

Holandë, Deurne, Netherlands

Numri i referencës TR1561

Kraker CF-200 74m3 Agrar Liftachse - gjysmë rimorkio me bazament të lëvizshëm
 10
18 900 EUR
2014
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 36 710 kg
Pesha bruto: 45 000 kg

Botuar: 2d

Trailned B.V.

6

Holandë, Deurne, Netherlands

Numri i referencës TR1541

Knapen Schubbodenauflieger - gjysmë rimorkio me bazament të lëvizshëm
 9
29 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019

Botuar: 2d

AMS storitve d.o.o.

Sllovenia, Šentjur

1 2 3 10   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old