Reja dhe përdorur Gjysmë rimorkiot me bot në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Gjysmë rimorkiot me bot, gjysmë rimorkiot cisterna


Reklama

говорим по-русски

www.dingemanse.nl

+31 164612460

   Faqja 1 e 30 1/30   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
CODER HFO 38 - Gjysmë rimorkio me bot
 14
Pyet për çmimin

Gjysmë rimorkio me bot për transportimin e bitumit

E re
2021
3-aks
Vëllimi i serbatorit: 38 000 L

CODER SAS

2

Francë, SAINT-BRIEUC

 N/A Water tank - Gjysmë rimorkio me bot
 7
1 700 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë rimorkio me bot për transportimin e ushqimit

2012
1-aks

INTER BUSINESS FR

1

Francë, SEVIGNY WALEPPE

Numri i referencës VF9XX110A1530140

 N/A Water tank - Gjysmë rimorkio me bot
 7
1 700 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë rimorkio me bot për transportimin e ushqimit

2012
1-aks

Botuar: 1orë 44min

INTER BUSINESS FR

1

Francë, SEVIGNY WALEPPE

Numri i referencës VF9XX110A1530140

SPITZER 3X UP LOAD + DOWN + 27CUB - Gjysmë rimorkio me bot
 20
Pyet për çmimin
2008
Ngarkesa e dobishme: 34 370 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 10orë 35min

Trucks Roosendaal

8

Holandë, Roosendaal

Numri i referencës VF9S27DE081041152

LAG 45m3 kippende silo oplegger - Gjysmë rimorkio me bot
 15
Pyet për çmimin
2017
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 3 440 kg
Pesha bruto: 40 000 kg

Botuar: 16orë 29min

Fitt Nederland B.V.

14

Holandë, Hoogblokland

Numri i referencës LAG17-3ass-45m3-bulk/silo-*#*1

Guhur Gas 49230 Liter, LPG GPL Butane gas, 1 Comp - Gjysmë rimorkio me bot
 11
24 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
1998
Ngarkesa e dobishme: 21 190 kg
Pesha bruto: 34 000 kg

Botuar: 17orë 51min

JB Trading b.v.

10

Holandë, Ede

Numri i referencës 034003

Spitzer SF 2734/2P, Gülle, Drehkolbenpumpe, 34m³, BPW  - Gjysmë rimorkio me bot
 17
26 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2001
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 29 525 kg
Pesha bruto: 34 000 kg

Botuar: 22orë 44min

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

6

Gjermani, Sittensen

Numri i referencës SI83802

TRAILOR S38 3EL 1C Tri/A Semi-Citerne Emulsion 3 E ... - Gjysmë rimorkio me bot
 42
Ankandi
1988

Botuar: 1d

Ritchie Bros. France

11

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

MAFA ADR 4 Kammer 28m³  - Gjysmë rimorkio me bot
 5
26 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
3-aks

Botuar: 1d

Nero GmbH

Gjermani, Weinheim

LAG O 3 39 KA 3 axles 62m3 BPW eco silo - Gjysmë rimorkio me bot
 20
7 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
1996
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 31 600 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 1d

BAS World

16 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70221230

Loheac A BITUME - Gjysmë rimorkio me bot
 7
10 500 EUR
1996
Pesha bruto: 34 000 kg

Botuar: 1d

Sodineg France

16

Francë, Neuville-Saint-Amand

Numri i referencës 2202531

PETRO Mechanika  - Gjysmë rimorkio me bot
 5
19 900 EUR

Gjysmë rimorkio me bot për transportimin e kimikateve

2004
Ngarkesa e dobishme: 27 500 kg
Pesha bruto: 34 000 kg

Botuar: 2d

STARSPEED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Poloni, Libusza

Van Hool Open flatbed trailer Stationary tank 50m3 - Gas, Gaz, LPG, GPL, Propane, Butane ID 1.1 - Gjysmë rimorkio me bot
 3
Pyet për çmimin

Gjysmë rimorkio me bot për transportimin e karburantit

2001
3-aks
Pesha bruto: 7 200 kg

Botuar: 2d

DE VISSER TRADING B.V.

1

Holandë, Lelystad

Burg Food 33000 Liter, Heating system - Gjysmë rimorkio me bot
 14
25 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2001
Ngarkesa e dobishme: 33 200 kg
Pesha bruto: 43 000 kg

Botuar: 2d

JB Trading b.v.

10

Holandë, Ede

Numri i referencës 029541

Lag 0-3-37CB. 37000Liter.  - Gjysmë rimorkio me bot
 14
3 500 EUR
1974
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 28 240 kg
Pesha bruto: 37 000 kg

Botuar: 2d

Kanes Machines BV/SRL

1

Belgjikë, Grâce-Hollogne

Bolgan L 40, 5 Kammern, 41.850 l Diesel, Benzin  - Gjysmë rimorkio me bot
 14
22 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2000
3-aks

Botuar: 3d

Evo Trucks GmbH

2

Gjermani, Oberschleißheim

CALDAL 37 Tri/A - Gjysmë rimorkio me bot
 19
Ankandi
1987

Botuar: 3d

Ritchie Bros Spain - Ocana

11

Spanjë, OCANA, ESP

Magyar Chemie 32500 Liter, Pump - Gjysmë rimorkio me bot
 16
17 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
1998
Ngarkesa e dobishme: 30 820 kg
Pesha bruto: 38 000 kg

Botuar: 4d

JB Trading b.v.

10

Holandë, Ede

Numri i referencës 049816

 - - Tankauflieger für Diesel/Öl, 35.000 - 50.000 ltr - Gjysmë rimorkio me bot
 12
54 972 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 26 000 kg
Pesha bruto: 36 000 kg

Botuar: 4d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 7330

 STF 35/89 TA AL STF 35/89 TA AL, ca. 25 cbm, ALU, 2xLiftachse - Gjysmë rimorkio me bot
 15
18 252 EUR
Çmimi pa. TVSH
2006
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 30 420 kg
Pesha bruto: 35 000 kg

Botuar: 4d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 86053

 K-STA-24-40/6 K-STA-24-40/6, 6 Kammern, 40.000l - Gjysmë rimorkio me bot
 15
45 252 EUR
Çmimi pa. TVSH
1994
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 27 650 kg
Pesha bruto: 34 000 kg

Botuar: 4d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 9622

 TAL 44.0 / 22-27 TAL 44.0 / 22-27, 39.000l, 4 Kammern, Untenbefüllung, 8x Vorhanden! - Gjysmë rimorkio me bot
 11
Pyet për çmimin
2013
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 28 850 kg
Pesha bruto: 34 000 kg

Botuar: 4d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 9738

1 2 3 30   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Semi-trailers - Tank semi-trailers
t1 old