Hmm, seems that this item is sold

See what's in stock now

Oferta të ngjashme

Gjysmë rimorkio me bot LINDE GAS, Cryo, Oxygen, Argon, Nitrogen, LINDE
LINDE GAS, Cryo, Oxygen, Argon, Nitrogen, LINDE
2007, 3-aks
Gjermani, Cologne
Gjysmë rimorkio me bot LINDE GAS, Cryo, Oxygen, Argon, Nitrogen, LINDE, 2007
Gjysmë rimorkio me bot KLAESER GAS, Cryo, Oxygen, Argon, Nitrogen, Stickstoff.
KLAESER GAS, Cryo, Oxygen, Argon, Nitrogen, Stickstoff.
1989, 3-aks
Gjermani, Cologne
Gjysmë rimorkio me bot KLAESER GAS, Cryo, Oxygen, Argon, Nitrogen, Stickstoff., 1989
Gjysmë rimorkio me bot KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen
KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen
1992, 3-aks
Gjermani, Cologne
Gjysmë rimorkio me bot KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen, 1992
Gjysmë rimorkio me bot KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank
KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank
1990, 3-aks
Gjermani, Cologne
Gjysmë rimorkio me bot KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank, 1990
Gjysmë rimorkio me bot AUREPA cryogenic Gas fired Nitrogen vaporizer
AUREPA cryogenic Gas fired Nitrogen vaporizer
1980, 1-aks
Gjermani, Cologne
Gjysmë rimorkio me bot AUREPA cryogenic Gas fired Nitrogen vaporizer, 1980
Gjysmë rimorkio me bot MEIERLING Gas fired Nitrogen vaporizer cryo, cryogenic
MEIERLING Gas fired Nitrogen vaporizer cryo, cryogenic
1980
Gjermani, Cologne
Gjysmë rimorkio me bot MEIERLING Gas fired Nitrogen vaporizer cryo, cryogenic, 1980
Gjysmë rimorkio me bot AUREPA CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, SATRI
AUREPA CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, SATRI
1990, 3-aks
Gjermani, Cologne
Gjysmë rimorkio me bot AUREPA CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, SATRI, 1990
Gjysmë rimorkio me bot AUREPA LNG, Methane, Gas Tank, 45000 Liter, Natural gas, Air Liquide cr
AUREPA LNG, Methane, Gas Tank, 45000 Liter, Natural gas, Air Liquide cr
1989, 3-aks
Gjermani, Cologne
17 500 EUR
Gjysmë rimorkio me bot AUREPA LNG, Methane, Gas Tank, 45000 Liter, Natural gas, Air Liquide cr, 1989
Gjysmë rimorkio me bot ACERBI Hydrocarbure
ACERBI Hydrocarbure
2007, 3-aks
Francë, SAINT FLORENTIN
Gjysmë rimorkio me bot ACERBI Hydrocarbure, 2007
Gjysmë rimorkio me bot OKT Cement bulk
OKT Cement bulk
2007, 3-aks
Belgjikë, Wingene
15 850 EUR
Gjysmë rimorkio me bot OKT Cement bulk, 2007
Gjysmë rimorkio me bot Amphitec Max-Loader
Amphitec Max-Loader
2007
Holandë, Dongen
Gjysmë rimorkio me bot Amphitec Max-Loader, 2007
Gjysmë rimorkio me bot Kel-Berg Fodertank
Kel-Berg Fodertank
2007, 2-aks
Danimarkë, Hedensted
Gjysmë rimorkio me bot Kel-Berg Fodertank, 2007

Gjysmë rimorkio me bot për transportimin e gazit/LPG AUREPA Cryo, Oxygen, Argon, Nitrogen, LINDE

Marka AUREPA
Viti i prodhimit 2007
Data e regjistrimit të parë 12.01.2007
Pesha bruto 34 000 kg
Kapaciteti 30 m³
ADR
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Gjermani, Köln
Shasia/pezullimi
  • numri i akseve: 3-aks
  • marka e akseve: BPW ECO Plus
  • ABS
  • EBS
Karroceria/supestruktura
  • për transportimin e: gazit/LPG
  • numri i ndarjeve të serbatorit: 1, 30000 l
Kontakto shitësin

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.