Gjysmë rimorkio me bot BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota

TipiGjysmë rimorkio me bot
Viti1991
ShtetiGjermani
Telefoni+492214714......
Online: 1v 5m
  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
MarkaBURG
Viti i prodhimit1991
Data e regjistrimit të parë05.06.1991
Pesha neto12680 kg
Pesha bruto40680 kg
Ngarkesa e dobishme28000 kg
Kapaciteti28 m³
ADR
Ngjyrae bardhë
Shasia/pezullimi
Pezullimiajër
Numri i akseve3-aks
Marka e akseveSAF
Aksi i ngritjes
Akset e drejtimit
ABS
EBS
Karroceria/supestruktura
Për transportimin egazit/LPG
Numri i ndarjeve të serbatorit1, 28500 l
Pompa
Matës

Përshkrimi

Pump: 600 l/min

Tank, test pressure: 26 bar

Isothermic: t=-40°C

Chassis: steel

Tank, pressure: 20 bar

Pump: electric

Computer

Electronic counter


Semitrailer Burg Hobur (Netherlands)

for CO2 Transport

Year 1991

Tare 12680 kg

3 SAF axle

ABS, EBSLift axleTrailing axlePneumatic suspension

Tank volume 28,5 m3

Working pressure 20 barLevel gauge

Pump Cryostar 30 m3/h 380 V.

Flowmeter Flowcom 2000

Printer Epson

Rear and side loading with pump.

ADR

Ready to work

Криогенный полуприцеп цистерна для сжиженного углекислого газа, углекислоты, CO2.

We have also other tanks and tankers for

Sauerstoff, Argon, Stickstoff, Methane, Kohlensaure

LIN, LOX, LAR, LNG und CO2,

argon, oxygen, nitrogen and carbon dioxide.

Please, ask for these offers separately.

Kërko informacion të detajuar

Shitësi

Eurasia Project Management GmbH

Eurasia Project Management GmbH

+492214714...
Germany, Oberhausen
Ora lokale e shitësit — 16:52

Personat e kontaktit

Dr. Mark Frenkel

Dr. Mark Frenkel

Deutsch, English, Русский

+49 221 47...


Kontakto shitësin


Privacy policy

t1 test unit

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.