Gjysmë rimorkio me bot BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota

TipiGjysmë rimorkio me bot
Viti1990
ShtetiGjermani
Telefoni+492214714......
Online: 1v 4m
  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
MarkaBURG
Viti i prodhimit1990
Data e regjistrimit të parë06.06.1990
Pesha neto8340 kg
Pesha bruto22000 kg
Ngarkesa e dobishme13660 kg
Kapaciteti14 m³
ADR
Ngjyrae bardhë
Shasia/pezullimi
Pezullimiajër
Numri i akseve1-aks
Marka e akseveSAF
ABS
EBS
Karroceria/supestruktura
Për transportimin egazit/LPG
Numri i ndarjeve të serbatorit1, 14000 l
Pompa
Matës

Përshkrimi

Tank, test pressure: 26 bar

Isothermic: t=-40°C

Chassis: steel

Tank, pressure: 20 bar

Pump: hydraulic

Electronic counter


Semitrailer Burg (Netherlands)

for CO2 Transport

Year 1990

Tare 8340 kg

1 SAF axle

ABS, EBS Pneumatic suspension

Tank volume 14 m3

Working pressure 20 bar Level gauge

2 Pumps SIHI

Flowmeter

Printer Epson

Rear and side loading with pump.

ADR

Ready to work

Криогенный полуприцеп цистерна для сжиженного углекислого газа, углекислоты, CO2.

We have also other tanks and tankers for

Sauerstoff, Argon, Stickstoff, Methane, Kohlensaure

LIN, LOX, LAR, LNG und CO2,

argon, oxygen, nitrogen and carbon dioxide.

Please, ask for these offers separately.

Kërko informacion të detajuar

Shitësi

Eurasia Project Management GmbH

Eurasia Project Management GmbH

+492214714...
Germany, Oberhausen
Ora lokale e shitësit — 15:00

Personat e kontaktit

Dr. Mark Frenkel

Dr. Mark Frenkel

Deutsch, English, Русский

+49 221 47...


Kontakto shitësin


Privacy policy

t1 test unit

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.