Hmm, duket se artikulli është shitur

Gjysmë rimorkio me bot i ri EMIRSAN 2022 4 Axle Cement Tanker Trailer

gjysmë rimorkio me bot i ri EMIRSAN 2022 4 Axle Cement Tanker Trailer

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: gjysmë rimorkio me bot i ri EMIRSAN 2022 4 Axle Cement Tanker Trailer

  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaEMIRSAN
Viti i prodhimit2022
E re
Gjendjae re
Pesha neto8000 kg
Pesha bruto50000 kg
Ngarkesa e dobishme42000 kg
Kapaciteti35 m³
Ngjyrae bardhë
Shasia/pezullimi
Pezullimisustë/ajër
Numri i akseve4-aks
Marka e akseveEMIRSAN
Frenattamburi
ABS
Gomat385/65 R 22,5, 100 %
Karroceria/supestruktura
Për transportimin eçimentos
Përshkrimi

2 to 4 Axles

18 to 60 cbm Capacity

Suitable to carry; any kind of bulk materials, cement, lime, caco3

Domex or ST Steel body

Deutz Diesel or Electiric engine compressor

BPW, SAF, Turkish brand Axles

Wabco ABS and EBS brake system

Air, mechanical or bogie type Spring Suspension

Front Axle Lifting

Pirelli, Bridgestone, Goodyear brand tires

Steel or Aluminum Rims

JOST or Turkish brand parking leg and king pin

t1 test archive Emirsan Trailer

t1 test archive Gjysmë rimorkio

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.