Hmm, duket se artikulli është shitur

Gjysmë rimorkio me bot i ri EMIRSAN 2022 LPG Tank Semi Trailer

gjysmë rimorkio me bot i ri EMIRSAN 2022 LPG Tank Semi Trailer

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: gjysmë rimorkio me bot i ri EMIRSAN 2022 LPG Tank Semi Trailer

  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaEMIRSAN
Viti i prodhimit2022
E re
Gjendjae re
Pesha neto12000 kg
Kapaciteti57 m³
Ngjyrae bardhë
Shasia/pezullimi
Pezullimiajër
Numri i akseve3-aks
Marka e akseveEMIRSAN
Aksi i ngritjes
Frenattamburi
ABS
Gomat385/60 R22,5
Goma rezervë
Karroceria/supestruktura
Numri i ndarjeve të serbatorit1
Arka e veglave
Mbajtësi i gomës rezervë
Përshkrimi

30 to 70 cbm Capacity

10-12 mm Body thickness

Hydrostatic pressure test • Size Control • Control and Certification of Materials, Radiographic control

Inspection Certificate from TUV or SGS

BPW, SAF, Turkish brand Axles

JOST or Turkish brand parking leg and king pin

Wabco ABS and EBS brake system

Steel or aluminum side doors optional

Air, mechanical or bogie type Spring Suspension

Front Axle Lifting

Pirelli, Bridgestone, Goodyear brand tires

Steel or Aluminum Rims

t1 test archive Emirsan Trailer

t1 test archive Gjysmë rimorkio

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.