Hmm, duket se artikulli është shitur

Gjysmë rimorkio me bot EMIRSAN FULLY REFURBISHED CEMENT TANKER SEMI TRAILER

gjysmë rimorkio me bot EMIRSAN FULLY REFURBISHED CEMENT TANKER SEMI TRAILER

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: gjysmë rimorkio me bot EMIRSAN FULLY REFURBISHED CEMENT TANKER SEMI TRAILER

 • Karakteristika
 • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaEMIRSAN
Viti i prodhimit2021
Pesha neto7500 kg
Pesha bruto43500 kg
Ngarkesa e dobishme36000 kg
Kapaciteti30 m³
Ngjyrae bardhë
Shasia/pezullimi
Pezullimisustë/ajër
Numri i akseve3-aks
Marka e akseveEMIRSAN
Frenattamburi
Gomat385 65 R 22,5, 70 mm
Karroceria/supestruktura
Për transportimin eçimentos
Përshkrimi

If you purchase the product, the entire product will be revised as desired. Axle, body and all other maintenance will be completed and exported

 • 3 axle
 • 2 axle Spring, 1 axle air suspension and Liftable
 • 30 m3 Capacity
 • 2 filler, 1 discharge line
 • All will be a refurbished
 • t1 test archive Emirsan Trailer

  t1 test archive Gjysmë rimorkio

  U shtua te shenjat e referencës!
  Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.