Hmm, duket se artikulli është shitur

Gjysmë rimorkio me bot i ri EMIRSAN Slurry Tank INOX 304L 4 mm

gjysmë rimorkio me bot i ri EMIRSAN Slurry Tank INOX 304L 4 mm

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: gjysmë rimorkio me bot i ri EMIRSAN Slurry Tank INOX 304L 4 mm

  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaEMIRSAN
Viti i prodhimit2021
E re
Gjendjae re
Data e regjistrimit të parë2021-00-00
Ngarkesa e dobishme28000 kg
Kapaciteti28 m³
Ngjyragri
Shasia/pezullimi
Pezullimisustë/ajër
Numri i akseve2-aks
Marka e akseveEMIRSAN
Akset e drejtimit
Frenattamburi
EBS
Gomat385/60 R22,5, 100 %
Karroceria/supestruktura
ShasiaStainless steel: type – 304
Për transportimin eçimentos
Numri i ndarjeve të serbatorit1, 28000 l
Mbajtësi i gomës rezervë
Përshkrimi

Banana Type - 28 cbm

Slury tank body ready for assembly

2 axle

304L - 4 mm stainless steel

Wabco EBS brakes

2 axle Turkish brand with steering last axle

3 Pcs we have stock with primer coated can be paint any color according to demand

t1 test archive Emirsan Trailer

t1 test archive Gjysmë rimorkio

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.