Gjysmë rimorkio me bot për transportimin e siloseve Feldbinder KIP 57.3 Silo 57.000 L 3 Achse ADR *Zugm. DAF

Online: 8m 17d

Marka FELDBINDER
ID G160139
Viti i prodhimit 2008
Pesha bruto 40 000 kg
Ngarkesa e dobishme 33 100 kg
Vendndodhja Gjermani, Kaufungen
Telefoni +495613...
Shasia/pezullimi
  • numri i akseve: 3-aks
Karroceria/supestruktura
  • për transportimin e: siloseve
25900 EUR
25 900
EUR
  • 3 199 531 ALL
  • 31 224 USD

Çmimi neto

Shitësi
Golec Nutzfahrzeuge
Golec Nutzfahrzeuge Gjermani
Më shumë se 1 vit me Truck1
Ora lokale e shitësit
09:01
Personat e kontaktit
Luis Lucena
Deutsch, English, Español, Français
Yulian Enchev
Български, Deutsch, English
Damian Joniec
Deutsch, English, Polski
25 900
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Gjysmë rimorkio me bot Spitzer SK 2766 CAL Silo für Staub und Rieselgüter ADR
Spitzer SK 2766 CAL Silo für Staub und Rieselgüter ADR
2010, 3-aks
Gjermani, Kaufungen
32 900 EUR
Gjysmë rimorkio me bot Spitzer SK 2766 CAL Silo für Staub und Rieselgüter ADR, 2010
Gjysmë rimorkio me bot Schrader Z-STA 24-42, 8/4 Tankauflieger ADR - 42.200 L
Schrader Z-STA 24-42, 8/4 Tankauflieger ADR - 42.200 L
2011, 3-aks
Gjermani, Kaufungen
34 900 EUR
Gjysmë rimorkio me bot Schrader Z-STA 24-42, 8/4 Tankauflieger ADR - 42.200 L, 2011
Gjysmë rimorkio me bot Feldbinder KIP 60.3 / Kippsilo / 60.000 l
Feldbinder KIP 60.3 / Kippsilo / 60.000 l
1992, 3-aks
Gjermani, Salzgitter
7 350 EUR
Gjysmë rimorkio me bot Feldbinder KIP 60.3 / Kippsilo / 60.000 l, 1992
Gjysmë rimorkio me bot FILLIAT FILLIAT KIP SILO 48.000 L
FILLIAT FILLIAT KIP SILO 48.000 L
1995
Belgjikë, Handzame
5 900 EUR
Gjysmë rimorkio me bot FILLIAT FILLIAT KIP SILO 48.000 L, 1995
Gjysmë rimorkio me bot FELDBINDER KIP 63.3
FELDBINDER KIP 63.3
3-aks
Gjermani, München
23 900 EUR
Gjysmë rimorkio me bot FELDBINDER KIP 63.3
Gjysmë rimorkio me bot FELDBINDER KIP60.3 60 m3 tipper silo
FELDBINDER KIP60.3 60 m3 tipper silo
2009, 3-aks
Hungari, H-2030 ÉRD
34 000 EUR
Gjysmë rimorkio me bot FELDBINDER KIP60.3 60 m3 tipper silo, 2009
Gjysmë rimorkio me bot Feldbinder KIP 60.3
Feldbinder KIP 60.3
2017, 3-aks
Gjermani, DE-48268 Greven
54 800 EUR
Gjysmë rimorkio me bot Feldbinder KIP 60.3, 2017
Gjysmë rimorkio me bot FELDBINDER KIP 63.3
FELDBINDER KIP 63.3
2006, 3-aks
Gjermani, München
18 900 EUR
Gjysmë rimorkio me bot FELDBINDER KIP 63.3, 2006
Gjysmë rimorkio me bot Feldbinder KIP 45.3
Feldbinder KIP 45.3
2019, 3-aks
Gjermani, DE-48268 Greven
57 500 EUR
Gjysmë rimorkio me bot Feldbinder KIP 45.3, 2019
Gjysmë rimorkio me bot Feldbinder KIP 60.3, ADR, Kippsilo, 24V Hydraulik,
Feldbinder KIP 60.3, ADR, Kippsilo, 24V Hydraulik,
2001, 3-aks
Gjermani, Bakum
12 500 EUR
Gjysmë rimorkio me bot Feldbinder KIP 60.3, ADR, Kippsilo, 24V Hydraulik,, 2001
Gjysmë rimorkio me bot Feldbinder KIP 45.3, NEU
Feldbinder KIP 45.3, NEU
2020, 3-aks
Gjermani, DE-48268 Greven
Gjysmë rimorkio me bot Feldbinder KIP 45.3, NEU, 2020
Gjysmë rimorkio me bot FELDBINDER KIP 334C 60.3
FELDBINDER KIP 334C 60.3
2012
Poloni, Szczecin
35 630 EUR
Gjysmë rimorkio me bot FELDBINDER KIP 334C 60.3, 2012

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.