Gjysmë rimorkio me bot KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank

TipiGjysmë rimorkio me bot
Viti1990
ShtetiGjermani
Telefoni+492214714......
Online: 2v 4m
  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
MarkaKLAESER
Viti i prodhimit1990
Data e regjistrimit të parë01.06.1990
Pesha neto11330 kg
Pesha bruto32500 kg
Ngarkesa e dobishme21170 kg
Kapaciteti27.5 m³
ADR
Ngjyrae bardhë
Shasia/pezullimi
Pezullimiajër
Numri i akseve3-aks
Marka e akseveBPW ECO Plus
ABS
EBS
Karroceria/supestruktura
Për transportimin egazit/LPG
Numri i ndarjeve të serbatorit1, 27500 l

Përshkrimi

Tank, test pressure: 5.6 bar

Chassis: steel

Tank, pressure: 3 bar


KLAESER

used semi-trailer cryogenic vessel

for nitrogen, argon, oxygen.

LIN, LOX, LAR,

Sauerstoff, Argon, Stickstoff,

1990 year

Tare 11330 kg

3 axle BPW

Air suspension

ABS

Pumpe Sefco,

Volume 27,5 м3

Working pressure 3 bar

Криогенный полуприцеп цистерна для сжиженного кислорода, аргона и азота.

Only for export from EU

Verkauf außerhalb der EU.

We have also other tankers for

Sauerstoff, Argon, Stickstoff, Methane, Kohlensaure

LIN, LOX, LAR, LNG und CO2,

argon, oxygen, nitrogen and carbon dioxide.

Please, ask for these offers separately.

Kërko informacion të detajuar

Shitësi

Eurasia Project Management GmbH

Eurasia Project Management GmbH

+492214714...
Germany, Oberhausen
Ora lokale e shitësit — 16:50

Personat e kontaktit

Dr. Mark Frenkel

Dr. Mark Frenkel

Deutsch, English, Русский

+49 221 47...


Kontakto shitësin


Privacy policy

t1 test unit

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.