Gjysmë rimorkio me bot për transportimin e çimentos i ri LIDER 2020 NEW 80 TONS CAPACITY FROM MANUFACTURER READY IN STOCK

Online: 11d

Marka LIDER
Viti i prodhimit 2020
E re
Gjendja e re
Pesha neto 9 000 kg
Pesha bruto 81 000 kg
Ngarkesa e dobishme 72 000 kg
Gjatësia 12 000 mm
Gjerësia 2 500 mm
Lartësia 4 200 mm
Kapaciteti 60 m³
Vendndodhja Libi
Telefoni +90-5053...
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: sustë
 • numri i akseve: 3-aks
 • marka e akseve: BPW ECO Plus 2
 • aksi i ngritjes
 • frenat: tamburi
 • ABS
 • gomat e përparme: 1 350
 • gomat e pasme: 1350, 1350
 • gomat: 12 r 22,5
 • goma rezervë
 • goma dyshe
Karroceria/supestruktura
 • për transportimin e: çimentos
 • arka e veglave
 • mbajtësi i gomës rezervë
25181 EUR
25 181
EUR
 • 3 096 633 ALL
 • 30 202 USD

Çmimi neto

Shitësi
LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI
LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI Turqia
Më shumë se 4 vjet me Truck1
L LİDER shitës i autorizuar
Ora lokale e shitësit
06:02
25 181
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Gjysmë rimorkio me bot LIDER 2020 year NEW directly from manufacturer compale stockny ready a
LIDER 2020 year NEW directly from manufacturer compale stockny ready a
2020, 3-aks
Turqia, Konya
24 000 EUR
Gjysmë rimorkio me bot LIDER 2020 year NEW directly from manufacturer compale stockny ready a, 2020
Gjysmë rimorkio me bot LIDER 2021 NEW (FROM MANUFACTURER FACTORY SALE)
LIDER 2021 NEW (FROM MANUFACTURER FACTORY SALE)
2021, 3-aks
Turqia, Konya
20 000 EUR
Gjysmë rimorkio me bot LIDER 2021 NEW (FROM MANUFACTURER FACTORY SALE), 2021
Gjysmë rimorkio me bot LIDER LIDER NEW 2021 Model BULK CEMENT TRAILER READY IN STOCKS
LIDER LIDER NEW 2021 Model BULK CEMENT TRAILER READY IN STOCKS
2021, 3-aks
Moldovë
16 787 EUR
Gjysmë rimorkio me bot LIDER LIDER NEW 2021 Model BULK CEMENT TRAILER READY IN STOCKS, 2021
Gjysmë rimorkio me bot LIDER 2020 MODELS NEW LIDER TRAILER MANUFACTURER COMPANY
LIDER 2020 MODELS NEW LIDER TRAILER MANUFACTURER COMPANY
2019, 3-aks
Turqia, Konya
36 000 EUR
Gjysmë rimorkio me bot LIDER 2020 MODELS NEW LIDER TRAILER MANUFACTURER COMPANY, 2019
Gjysmë rimorkio me bot LIDER 2020 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKE
LIDER 2020 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKE
2020, 3-aks
Turqia, Konya
15 948 EUR
Gjysmë rimorkio me bot LIDER 2020 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKE, 2020
Gjysmë rimorkio me bot LIDER 2021 MODEL NEW(MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER )
LIDER 2021 MODEL NEW(MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER )
2021, 3-aks
Turqia, Konya
17 000 EUR
Gjysmë rimorkio me bot LIDER 2021 MODEL NEW(MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER ), 2021
Gjysmë rimorkio me bot LIDER LİDER TANKER NEW 2021 MODEL for sales (MANUFACTURER COMPANY SALE
LIDER LİDER TANKER NEW 2021 MODEL for sales (MANUFACTURER COMPANY SALE
2021, 3-aks
Turqia, Konya
21 000 EUR
Gjysmë rimorkio me bot LIDER LİDER TANKER NEW 2021 MODEL for sales (MANUFACTURER COMPANY SALE, 2021
Gjysmë rimorkio me bot LIDER NEW 2020 YEAR LIDER TRAILER
LIDER NEW 2020 YEAR LIDER TRAILER
2020, 3-aks
Rumani
17 500 EUR
Gjysmë rimorkio me bot LIDER NEW 2020 YEAR LIDER TRAILER, 2020
Gjysmë rimorkio me bot LIDER NEW ciment remorque 2021 YEAR (MANUFACTURER COMPANY)
LIDER NEW ciment remorque 2021 YEAR (MANUFACTURER COMPANY)
2021, 3-aks
Francë
17 500 EUR
Gjysmë rimorkio me bot LIDER NEW ciment remorque 2021 YEAR (MANUFACTURER COMPANY), 2021
Gjysmë rimorkio me bot LIDER 2021 YEAR NEW BULK CEMENT manufacturer co.
LIDER 2021 YEAR NEW BULK CEMENT manufacturer co.
2021, 3-aks
Turqia, Konya
15 109 EUR
Gjysmë rimorkio me bot LIDER 2021 YEAR NEW BULK CEMENT manufacturer co., 2021
Gjysmë rimorkio me bot LIDER 2020 MODEL NEW CEMENT TANKER&TRAILER new 2016 MODEL from manufa
LIDER 2020 MODEL NEW CEMENT TANKER&TRAILER new 2016 MODEL from manufa
2020, 3-aks
Turqia, Konya
15 109 EUR
Gjysmë rimorkio me bot LIDER 2020 MODEL NEW CEMENT TANKER&TRAILER new 2016 MODEL from manufa, 2020
Gjysmë rimorkio me bot LIDER LIDER NEW 2020 YEAR CEMENT TANK
LIDER LIDER NEW 2020 YEAR CEMENT TANK
2020, 3-aks
Turqia, Konya
15 109 EUR
Gjysmë rimorkio me bot LIDER LIDER NEW 2020 YEAR CEMENT TANK, 2020

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.