Gjysmë rimorkio me bot për transportimin e çimentos i ri LIDER 2020 YEAR NEW BULK CEMENT from manufacturer

Online: 1m 28d

Marka LIDER
ID 420001
Viti i prodhimit 2020
E re
Gjendja e re
Pesha neto 6 500 kg
Pesha bruto 56 500 kg
Ngarkesa e dobishme 50 000 kg
Kapaciteti 43 m³
Vendndodhja Turqia, İstanbul
Telefoni +90-5053...
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: sustë
 • numri i akseve: 3-aks
 • marka e akseve: BPW ECO Plus 2
 • aksi i ngritjes
 • frenat: tamburi
 • lubrifikimi qendror
 • ABS
 • EBS
 • gomat e përparme: 1 310
 • gomat e pasme: 1310, 1310
 • gomat: 385/65 R 22,5
 • goma rezervë
 • goma me aliazh të lehtë
Karroceria/supestruktura
 • për transportimin e: çimentos
 • arka e veglave
 • mbajtësi i gomës rezervë
Pajisja
 • platformë ajrore: Aerial platform
16000 EUR
16 000
EUR
 • 1 985 872 ALL
 • 18 685 USD

Shitësi
LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI
LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI Turqia
Më shumë se 3 vjet me Truck1
L LİDER shitës i autorizuar
Ora lokale e shitësit
21:57
16 000
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Gjysmë rimorkio me bot LIDER 2020 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER)
LIDER 2020 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER)
2020, 3-aks
Turqia, Konya
16 889 EUR
Gjysmë rimorkio me bot LIDER 2020 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER), 2020
Gjysmë rimorkio me bot LIDER NEW 2020 CEMENT TANKER TRAILER
LIDER NEW 2020 CEMENT TANKER TRAILER
2020, 3-aks
Turqia, Konya
17 500 EUR
Gjysmë rimorkio me bot LIDER NEW 2020 CEMENT TANKER TRAILER, 2020
Gjysmë rimorkio me bot LIDER 2021 MODEL NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER )
LIDER 2021 MODEL NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER )
2021, 3-aks
Turqia, Konya
17 000 EUR
Gjysmë rimorkio me bot LIDER 2021 MODEL NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER ), 2021
Gjysmë rimorkio me bot EMIRSAN Cement Trailer From Manufacturer , Direct from Factory .2020 Mod
EMIRSAN Cement Trailer From Manufacturer , Direct from Factory .2020 Mod
2020, 3-aks
Panamaja
15 705 EUR
Gjysmë rimorkio me bot EMIRSAN Cement Trailer From Manufacturer , Direct from Factory .2020 Mod, 2020
Gjysmë rimorkio me bot Lider UNUSED 2019 LIDER LD07 Tri/A Cement Pneumatic Bulk Trailer
Lider UNUSED 2019 LIDER LD07 Tri/A Cement Pneumatic Bulk Trailer
2019, 3-aks
Holandë, Schiedam
20 500 EUR
Gjysmë rimorkio me bot Lider UNUSED 2019 LIDER LD07 Tri/A Cement Pneumatic Bulk Trailer, 2019
Gjysmë rimorkio me bot Lider UNUSED 2019 LIDER LD07 Tri/A Cement Pneumatic Bulk Trailer
Lider UNUSED 2019 LIDER LD07 Tri/A Cement Pneumatic Bulk Trailer
2019, 3-aks
Holandë, Schiedam
20 500 EUR
Gjysmë rimorkio me bot Lider UNUSED 2019 LIDER LD07 Tri/A Cement Pneumatic Bulk Trailer, 2019
Gjysmë rimorkio me bot OKT Cement bulk
OKT Cement bulk
2007, 3-aks
Belgjikë, Wingene
15 850 EUR
Gjysmë rimorkio me bot OKT Cement bulk, 2007
Gjysmë rimorkio me bot FILLIAT Cement bulk
FILLIAT Cement bulk
1991, 3-aks
Belgjikë, Wingene
8 850 EUR
Gjysmë rimorkio me bot FILLIAT Cement bulk, 1991
Gjysmë rimorkio me bot Feldbinder Cement bulk
Feldbinder Cement bulk
2005, 3-aks
Belgjikë, Wingene
14 850 EUR
Gjysmë rimorkio me bot Feldbinder Cement bulk, 2005
Gjysmë rimorkio me bot Feldbinder Cement bulk
Feldbinder Cement bulk
2001, 3-aks
Belgjikë, Wingene
9 850 EUR
Gjysmë rimorkio me bot Feldbinder Cement bulk, 2001
Gjysmë rimorkio me bot SPITZER Cement bulk
SPITZER Cement bulk
1998, 3-aks
Belgjikë, Wingene
9 350 EUR
Gjysmë rimorkio me bot SPITZER Cement bulk, 1998
Gjysmë rimorkio me bot SPITZER Cement bulk
SPITZER Cement bulk
1989, 3-aks
Belgjikë, Wingene
7 850 EUR
Gjysmë rimorkio me bot SPITZER Cement bulk, 1989

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.