Gjysmë rimorkio me bot për transportimin e çimentos i ri LIDER 2021 YEAR NEW BULK CEMENT manufacturer co.

Online: 1m 1d

Marka LIDER
ID 420001
Viti i prodhimit 2021
E re
Gjendja e re
Pesha neto 6 500 kg
Pesha bruto 56 500 kg
Ngarkesa e dobishme 50 000 kg
Kapaciteti 43 m³
Vendndodhja Turqia, İstanbul
Telefoni +90-5053...
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: sustë
 • numri i akseve: 3-aks
 • marka e akseve: BPW ECO Plus 2
 • aksi i ngritjes
 • frenat: tamburi
 • lubrifikimi qendror
 • ABS
 • EBS
 • gomat e përparme: 1 310
 • gomat e pasme: 1310, 1310
 • gomat: 385/65 R 22,5
 • goma rezervë
 • goma me aliazh të lehtë
Karroceria/supestruktura
 • për transportimin e: çimentos
 • arka e veglave
 • mbajtësi i gomës rezervë
Pajisja
 • platformë ajrore: Aerial platform
14893 EUR
14 893
EUR
 • 1 829 099 ALL
 • 17 986 USD

Shitësi
LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI
LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI Turqia
Më shumë se 4 vjet me Truck1
L LİDER shitës i autorizuar
Ora lokale e shitësit
05:47
14 893
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Gjysmë rimorkio me bot LIDER LIDER NEW 2020 YEAR CEMENT TANK
LIDER LIDER NEW 2020 YEAR CEMENT TANK
2020, 3-aks
Turqia, Konya
14 893 EUR
Gjysmë rimorkio me bot LIDER LIDER NEW 2020 YEAR CEMENT TANK, 2020
Gjysmë rimorkio me bot LIDER NEW ciment remorque 2021 YEAR (MANUFACTURER COMPANY)
LIDER NEW ciment remorque 2021 YEAR (MANUFACTURER COMPANY)
2021, 3-aks
Francë
17 500 EUR
Gjysmë rimorkio me bot LIDER NEW ciment remorque 2021 YEAR (MANUFACTURER COMPANY), 2021
Gjysmë rimorkio me bot LIDER LIDER NEW 2021 Model BULK CEMENT TRAILER READY IN STOCKS
LIDER LIDER NEW 2021 Model BULK CEMENT TRAILER READY IN STOCKS
2021, 3-aks
Moldovë
16 548 EUR
Gjysmë rimorkio me bot LIDER LIDER NEW 2021 Model BULK CEMENT TRAILER READY IN STOCKS, 2021
Gjysmë rimorkio me bot LIDER LIDER NEW 2020 MODELS bulk cement trailer
LIDER LIDER NEW 2020 MODELS bulk cement trailer
2020, 3-aks
Turqia, Konya
16 548 EUR
Gjysmë rimorkio me bot LIDER LIDER NEW 2020 MODELS bulk cement trailer, 2020
Gjysmë rimorkio me bot LIDER 2020 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKE
LIDER 2020 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKE
2020, 3-aks
Turqia, Konya
15 721 EUR
Gjysmë rimorkio me bot LIDER 2020 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKE, 2020
Gjysmë rimorkio me bot LIDER NEW 2021 CEMENT TANKER TRAILER
LIDER NEW 2021 CEMENT TANKER TRAILER
2021, 3-aks
Bregu i Fildishtë
17 500 EUR
Gjysmë rimorkio me bot LIDER NEW 2021 CEMENT TANKER TRAILER, 2021
Gjysmë rimorkio me bot LIDER 2021 MODEL NEW(MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER )
LIDER 2021 MODEL NEW(MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER )
2021, 3-aks
Turqia, Konya
17 000 EUR
Gjysmë rimorkio me bot LIDER 2021 MODEL NEW(MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER ), 2021
Gjysmë rimorkio me bot LIDER 2021 NEW (FROM MANUFACTURER FACTORY SALE)
LIDER 2021 NEW (FROM MANUFACTURER FACTORY SALE)
2021, 3-aks
Turqia, Konya
20 000 EUR
Gjysmë rimorkio me bot LIDER 2021 NEW (FROM MANUFACTURER FACTORY SALE), 2021
Gjysmë rimorkio me bot LIDER NEW 2020 YEAR LIDER TRAILER
LIDER NEW 2020 YEAR LIDER TRAILER
2020, 3-aks
Rumani
17 500 EUR
Gjysmë rimorkio me bot LIDER NEW 2020 YEAR LIDER TRAILER, 2020
Gjysmë rimorkio me bot LIDER LİDER TANKER NEW 2021 MODEL for sales (MANUFACTURER COMPANY SALE
LIDER LİDER TANKER NEW 2021 MODEL for sales (MANUFACTURER COMPANY SALE
2021, 3-aks
Turqia, Konya
21 000 EUR
Gjysmë rimorkio me bot LIDER LİDER TANKER NEW 2021 MODEL for sales (MANUFACTURER COMPANY SALE, 2021
Gjysmë rimorkio me bot LIDER 2020 year NEW directly from manufacturer compale stockny ready a
LIDER 2020 year NEW directly from manufacturer compale stockny ready a
2020, 3-aks
Turqia, Konya
24 000 EUR
Gjysmë rimorkio me bot LIDER 2020 year NEW directly from manufacturer compale stockny ready a, 2020
Gjysmë rimorkio me bot LIDER 2020 MODELS NEW LIDER TRAILER MANUFACTURER COMPANY
LIDER 2020 MODELS NEW LIDER TRAILER MANUFACTURER COMPANY
2019, 3-aks
Turqia, Konya
36 000 EUR
Gjysmë rimorkio me bot LIDER 2020 MODELS NEW LIDER TRAILER MANUFACTURER COMPANY, 2019

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.