Gjysmë rimorkio me bot LIDER 2022 MODELS NEW LIDER TRAILER MANUFACTURER COMPANY i ri në shitje - ID: 6193921
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Gjysmë rimorkio me bot për transportimin e bitumit i ri LIDER 2022 MODELS NEW LIDER TRAILER MANUFACTURER COMPANY

Online: 5m 12d

Marka LIDER
Viti i prodhimit 2022
E re
Gjendja e re
Kapaciteti 35 m³
Vendndodhja Turqia, İstanbul
Telefoni +90-5053...
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: sustë/ajër
 • numri i akseve: 3-aks
 • marka e akseve: BPW ECO Plus 2
 • aksi i ngritjes
 • frenat: tamburi
 • ABS
 • EBS
 • gomat e përparme: 385 /65 R22,5
 • gomat e pasme: 385 /65 R22,5, 385 /65 R22,5
 • gomat: 385 /65 R22,5
 • goma rezervë
Karroceria/supestruktura
 • shasia: Separate sections
 • për transportimin e: bitumit
 • materiali i karrocerisë: inoks
 • numri i ndarjeve të serbatorit: 1
 • matës
 • arka e veglave
 • mbajtësi i gomës rezervë
Pajisja
 • platformë ajrore: Aerial platform

Shitësi
LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI
LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI Turqia
I besueshëm
6 Më shumë se 6 vjet me Truck1
L LİDER shitës i autorizuar
Ora lokale e shitësit
08:00
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Gjysmë rimorkio me bot CODER CC40/4/3MS - AVAILABLE - SPECIAL AFRICA 40.000l - 4 COMPARTMENTS - 3 AXLES SINGLE TIRES - NEW
CODER CC40/4/3MS - AVAILABLE - SPECIAL AFRICA 40.000l - 4 COMPARTMENTS - 3 AXLES SINGLE TIRES - NEW
2022, 3-aks
Francë, SAINT-BRIEUC
Gjysmë rimorkio me bot CODER CC40/4/3MS - AVAILABLE - SPECIAL AFRICA 40.000l - 4 COMPARTMENTS - 3 AXLES SINGLE TIRES - NEW, 2022
Gjysmë rimorkio me bot LIDER 2022 MODELS NEW LIDER TRAILER MANUFACTURER COMPANY
LIDER 2022 MODELS NEW LIDER TRAILER MANUFACTURER COMPANY
2022, 3-aks
Turqia, Konya
Gjysmë rimorkio me bot LIDER 2022 MODELS NEW LIDER TRAILER MANUFACTURER COMPANY, 2022
Gjysmë rimorkio me bot LIDER 2022 MODELS NEW LIDER TRAILER MANUFACTURER COMPANY
LIDER 2022 MODELS NEW LIDER TRAILER MANUFACTURER COMPANY
2022, 3-aks
Turqia, Konya
Gjysmë rimorkio me bot LIDER 2022 MODELS NEW LIDER TRAILER MANUFACTURER COMPANY, 2022
Gjysmë rimorkio me bot LIDER TRAILER 2022 MODEL NEW(MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER )
LIDER TRAILER 2022 MODEL NEW(MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER )
23 000 EUR
2022, 3-aks
Turqia, Konya
Gjysmë rimorkio me bot LIDER TRAILER 2022 MODEL NEW(MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER ), 2022
Gjysmë rimorkio me bot LIDER NEW ciment remorque 2022 YEAR (MANUFACTURER COMPANY)
LIDER NEW ciment remorque 2022 YEAR (MANUFACTURER COMPANY)
25 500 EUR
2022, 3-aks
Francë
Gjysmë rimorkio me bot LIDER NEW ciment remorque 2022 YEAR (MANUFACTURER COMPANY), 2022
Gjysmë rimorkio me bot LIDER NEW ciment remorque 2022 YEAR (MANUFACTURER COMPANY)
LIDER NEW ciment remorque 2022 YEAR (MANUFACTURER COMPANY)
21 500 EUR
2022, 3-aks
Francë
Gjysmë rimorkio me bot LIDER NEW ciment remorque 2022 YEAR (MANUFACTURER COMPANY), 2022
Gjysmë rimorkio me bot LIDER NEW ciment remorque 2022 YEAR (MANUFACTURER COMPANY)
LIDER NEW ciment remorque 2022 YEAR (MANUFACTURER COMPANY)
21 500 EUR
2022, 3-aks
Francë
Gjysmë rimorkio me bot LIDER NEW ciment remorque 2022 YEAR (MANUFACTURER COMPANY), 2022
Gjysmë rimorkio me bot LIDER NEW ciment remorque 2022 YEAR (MANUFACTURER COMPANY)
LIDER NEW ciment remorque 2022 YEAR (MANUFACTURER COMPANY)
2022, 3-aks
Francë
Gjysmë rimorkio me bot LIDER NEW ciment remorque 2022 YEAR (MANUFACTURER COMPANY), 2022
Gjysmë rimorkio me bot LIDER NEW ciment remorque 2023 YEAR (MANUFACTURER COMPANY)
LIDER NEW ciment remorque 2023 YEAR (MANUFACTURER COMPANY)
30 000 EUR
2023, 3-aks
Francë
Gjysmë rimorkio me bot LIDER NEW ciment remorque 2023 YEAR (MANUFACTURER COMPANY), 2023
Gjysmë rimorkio me bot LIDER NEW 2022 YEAR LIDER TRAILER
LIDER NEW 2022 YEAR LIDER TRAILER
2022, 3-aks
Rumani
Gjysmë rimorkio me bot LIDER NEW 2022 YEAR LIDER TRAILER, 2022
Gjysmë rimorkio me bot LIDER 2022 NEW (FROM MANUFACTURER FACTORY SALE
LIDER 2022 NEW (FROM MANUFACTURER FACTORY SALE
30 000 EUR
2022, 3-aks
Belgjikë
Gjysmë rimorkio me bot LIDER 2022 NEW (FROM MANUFACTURER FACTORY SALE, 2022
Gjysmë rimorkio me bot LIDER 2022 NEW (FROM MANUFACTURER FACTORY SALE)
LIDER 2022 NEW (FROM MANUFACTURER FACTORY SALE)
24 000 EUR
2022, 3-aks
Turqia, Konya
Gjysmë rimorkio me bot LIDER 2022 NEW (FROM MANUFACTURER FACTORY SALE), 2022
Gjysmë rimorkio me bot LIDER 2022 YEAR NEW BULK CEMENT manufacturer co.
LIDER 2022 YEAR NEW BULK CEMENT manufacturer co.
34 000 EUR
2022, 3-aks
Turqia, Konya
Gjysmë rimorkio me bot LIDER 2022 YEAR NEW BULK CEMENT manufacturer co., 2022

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test unit
t1 test unit - Semi-trailer
t1 test unit - LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI
t1 old