Gjysmë rimorkio me bot i ri LIDER 2022 year NEW directly From Manufacturer compale stock any ready

picture_as_pdf

Tipi

Gjysmë rimorkio me bot i ri

Viti

2022

Shteti

Turqia

Telefoni

+90-505355......

Botuar: 2m 1d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaLIDER
Viti i prodhimit2022
E re
Gjendjae re
ADR
Ngjyrae zezë, e bardhë, e kuqe, blu, portokalli, kafe, gri
Shasia/pezullimi
Pezullimisustë/ajër
Telajo teleskopike
Numri i akseve3-aks
Aksi i ngritjes
Frenattamburi
Lubrifikimi qendror
ABS
Gomat e përparme385/65 R 22,5
Gomat e pasme385/65 R 22,5, 385/65 R 22,5
Goma rezervë
Karroceria/supestruktura
Numri i ndarjeve të serbatorit5, 9000 l, 9000 l, 9000 l, 9000 l, 9000 l
Arka e veglave
Mbajtësi i gomës rezervë
Pajisja
Platformë ajroreAerial platform
Përshkrimi

Lider trailer manufacturer of all type semi trailer & tanker in Turkey.

You can get oreder directly to manufacturer factory;

contacts: show contacts

show contacts

show contacts

show contacts

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

4.3 
starstarstarstarstar
location_on

Turkey, Büyük kayacık OSB mahallesi 508 sok no 8/1

phone_iphone
language

www.lidertrailer.com

access_time

Ora lokale e shitësit — 02:47


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

t1 test unit Gjysmë rimorkio

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.