Gjysmë rimorkio me bot i ri LIDER 2022 year new Slurry Tanker Farmer Agriculture Field Tanker

picture_as_pdf

Tipi

Gjysmë rimorkio me bot i ri

Viti

2022

Shteti

Belgjikë

Telefoni

+90-505355......

Botuar: 2m 11d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaLIDER
Numri i referencësLider 2022 year cement tanker
Viti i prodhimit2022
E re
Gjendjae re
Pesha neto8500 kg
Pesha bruto80500 kg
Ngarkesa e dobishme72000 kg
Kapaciteti60 m³
Sistemi hidraulik
Shasia/pezullimi
Pezullimisustë
Numri i akseve3-aks
Marka e akseveBPW ECO Plus 2
Aksi i ngritjes
Lubrifikimi qendror
Gomat e përparme385/65 R 22,5
Gomat e pasme385/65 R 22,5
Gomat385/65 R 22,5
Gomat e reja
Goma rezervë
Goma dyshe
Karroceria/supestruktura
Për transportimin eçimentos
Mbajtësi i gomës rezervë
Pajisja
Platformë ajroreAerial platform
Përshkrimi

We are manufacturer of all type and capacity cement trailer in Turkey.

Please contact with us for our best offer.

Thanks and regards,

show contacts

show contacts

show contacts

Contact:show contacts

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

4.4 
starstarstarstarstar
location_on

Belgium, Oudenburg

phone_iphone
language

www.lidertrailer.com

access_time

Ora lokale e shitësit — 21:25


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

t1 test unit Gjysmë rimorkio

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.