Gjysmë rimorkio me bot LIDER 2023 NEW (FROM MANUFACTURER FACTORY SALE) i ri në shitje - ID: 6230796
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

24 000EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 2 430 336 ALL
  • ≈ 25 593 USD

LIDER 2023 NEW (FROM MANUFACTURER FACTORY SALE)

Gjysmë rimorkio me bot i ri për transportimin e çimentosLIDER 2023 NEW (FROM MANUFACTURER FACTORY SALE)
E re|2024|3-aks

24 000EUR

Çmimi pa. TVSH

Kontakto shitësin

Gjysmë rimorkio me bot i ri për transportimin e çimentos LIDER 2023 NEW (FROM MANUFACTURER FACTORY SALE)

Botuar: 1m 29d

Shtoni në të preferuarat
PDF
Gjysmë rimorkio me bot për transportimin e çimentos i ri LIDER 2023 NEW (FROM MANUFACTURER FACTORY SALE): foto 1
Gjysmë rimorkio me bot për transportimin e çimentos i ri LIDER 2023 NEW (FROM MANUFACTURER FACTORY SALE): foto 2
Gjysmë rimorkio me bot për transportimin e çimentos i ri LIDER 2023 NEW (FROM MANUFACTURER FACTORY SALE): foto 3
Gjysmë rimorkio me bot për transportimin e çimentos i ri LIDER 2023 NEW (FROM MANUFACTURER FACTORY SALE): foto 4
Gjysmë rimorkio me bot për transportimin e çimentos i ri LIDER 2023 NEW (FROM MANUFACTURER FACTORY SALE): foto 5
Gjysmë rimorkio me bot për transportimin e çimentos i ri LIDER 2023 NEW (FROM MANUFACTURER FACTORY SALE): foto 6
Gjysmë rimorkio me bot për transportimin e çimentos i ri LIDER 2023 NEW (FROM MANUFACTURER FACTORY SALE): foto 7
Gjysmë rimorkio me bot për transportimin e çimentos i ri LIDER 2023 NEW (FROM MANUFACTURER FACTORY SALE): foto 8
Gjysmë rimorkio me bot për transportimin e çimentos i ri LIDER 2023 NEW (FROM MANUFACTURER FACTORY SALE): foto 9
Gjysmë rimorkio me bot për transportimin e çimentos i ri LIDER 2023 NEW (FROM MANUFACTURER FACTORY SALE): foto 10
Gjysmë rimorkio me bot për transportimin e çimentos i ri LIDER 2023 NEW (FROM MANUFACTURER FACTORY SALE): foto 11
Gjysmë rimorkio me bot për transportimin e çimentos i ri LIDER 2023 NEW (FROM MANUFACTURER FACTORY SALE): foto 12
Gjysmë rimorkio me bot për transportimin e çimentos i ri LIDER 2023 NEW (FROM MANUFACTURER FACTORY SALE): foto 13
Gjysmë rimorkio me bot për transportimin e çimentos i ri LIDER 2023 NEW (FROM MANUFACTURER FACTORY SALE): foto 14
Gjysmë rimorkio me bot për transportimin e çimentos i ri LIDER 2023 NEW (FROM MANUFACTURER FACTORY SALE): foto 15
Ask for all available pictures

Botuar: 1m 29d

Shtoni në të preferuarat
PDF

24 000EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 2 430 336 ALL
  • ≈ 25 593 USD
Kontakto shitësin
Marka

Numri i referencës

NEW 2022 MODEL LIDER CEMENT
Viti i prodhimit

2024
E re

Gjendja

e re
Ngjyra

e zezë, e bardhë, e kuqe, e verdhë, portokalli, kafe
Vendndodhja

Turqia, Horozluhan mahallesi Özge sokak No:27 Selçuklu/Konya/Turkey

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Më telefono
Shasia/pezullimi
pezullimi

ajër
numri i akseve

marka e akseve

PIRLANTA
aksi i ngritjes

frenat

tamburi
lubrifikimi qendror

ABS

gomat e përparme

1310
gomat e pasme

1310, 1310
gomat

385/65 R 22,5
goma rezervë

Karroceria/supestruktura
për transportimin e

arka e veglave

mbajtësi i gomës rezervë

Pajisja
platformë ajrore

Aerial platform
Kërko informacion të detajuar
Më shumë informacion

All type trailer & tanker manufacurer

Best Price -Best Quality

You can contact with us to visit our foctory and check products in stock.

Available ready products for shipment.

show contacts

Contact:show contacts Viber- Whatsapp - show contacts

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

24 000EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 2 430 336 ALL
  • ≈ 25 593 USD
Turqia, Horozluhan mahallesi Özge sokak No:27 Selçuklu/Konya/Turkey
Ora lokale e shitësit:
02:23
4.3
6 komente
I besueshëm
7 Më shumë se 7 vjet me Truck1
L LİDER shitës i autorizuar

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Semi-trailer
t1 test unit - LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI