Gjysmë rimorkio me bot për transportimin e gazit/LPG LINDE GAS, Cryo, Oxygen, Argon, Nitrogen, LINDE

Online: 6m 8d

Viti i prodhimit 2007
Gjendja e mirë
Data e regjistrimit të parë 23.03.2007
Pesha bruto 34 000 kg
ADR
Vendndodhja Gjermani, Oberhausen, Germany
Telefoni +492214...
Shasia/pezullimi
  • pezullimi: ajër
  • numri i akseve: 3-aks
  • marka e akseve: BPW
  • ABS
  • EBS
Karroceria/supestruktura
  • për transportimin e: gazit/LPG
  • materiali i karrocerisë: inoks
  • vëllimi i serbatorit: 30 000 L
  • numri i ndarjeve të serbatorit: 1
  • matës

Shitësi
Eurasia Project Management GmbH
Eurasia Project Management GmbH Gjermani
Më shumë se 2 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
03:47
Personat e kontaktit
Dr. Mark Frenkel
Deutsch, English, Русский
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Gjysmë rimorkio me bot KLAESER GAS, Cryo, Oxygen, Argon, Nitrogen, Stickstoff.
KLAESER GAS, Cryo, Oxygen, Argon, Nitrogen, Stickstoff.
1989, 3-aks
Gjermani, Cologne
Gjysmë rimorkio me bot KLAESER GAS, Cryo, Oxygen, Argon, Nitrogen, Stickstoff., 1989
Gjysmë rimorkio me bot KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen
KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen
1992, 3-aks
Gjermani, Cologne
Gjysmë rimorkio me bot KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen, 1992
Gjysmë rimorkio me bot KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank
KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank
1990, 3-aks
Gjermani, Cologne
Gjysmë rimorkio me bot KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank, 1990
Gjysmë rimorkio me bot MEIERLING Gas fired Nitrogen vaporizer cryo, cryogenic
MEIERLING Gas fired Nitrogen vaporizer cryo, cryogenic
1980
Gjermani, Cologne
Gjysmë rimorkio me bot MEIERLING Gas fired Nitrogen vaporizer cryo, cryogenic, 1980
Gjysmë rimorkio me bot AUREPA cryogenic Gas fired Nitrogen vaporizer
AUREPA cryogenic Gas fired Nitrogen vaporizer
1980, 1-aks
Gjermani, Cologne
Gjysmë rimorkio me bot AUREPA cryogenic Gas fired Nitrogen vaporizer, 1980
Gjysmë rimorkio me bot AUREPA LNG, Methane, Gas Tank, 45000 Liter, Natural gas, Air Liquide cr
AUREPA LNG, Methane, Gas Tank, 45000 Liter, Natural gas, Air Liquide cr
1989, 3-aks
Gjermani, Cologne
17 500 EUR
Gjysmë rimorkio me bot AUREPA LNG, Methane, Gas Tank, 45000 Liter, Natural gas, Air Liquide cr, 1989
Gjysmë rimorkio me bot SATRI CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
SATRI CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
1990, 3-aks
Gjermani, Cologne
Gjysmë rimorkio me bot SATRI CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, 1990
Gjysmë rimorkio me bot BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
1991, 3-aks
Gjermani, Cologne
Gjysmë rimorkio me bot BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, 1991
Gjysmë rimorkio me bot BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
1990, 1-aks
Gjermani, Cologne
Gjysmë rimorkio me bot BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, 1990
Gjysmë rimorkio me bot Robine CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
Robine CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
1981, 1-aks
Gjermani, Cologne
Gjysmë rimorkio me bot Robine CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, 1981
Gjysmë rimorkio me bot AUREPA CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, SATRI
AUREPA CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, SATRI
1990, 3-aks
Gjermani, Cologne
Gjysmë rimorkio me bot AUREPA CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, SATRI, 1990
Gjysmë rimorkio me bot Robine Gas tank steel 51.5 m3
Robine Gas tank steel 51.5 m3
2007, 3-aks
Holandë, Hoogerheide
31 500 EUR
Gjysmë rimorkio me bot Robine Gas tank steel 51.5 m3, 2007

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.