Gjysmë rimorkio me bot Schrader Z-STA 24-42, 8/4 Tankauflieger ADR - 42.200 L

picture_as_pdf

picture_as_pdf

29 900 EUR

Çmimi neto

Tipi

Gjysmë rimorkio me bot

Viti

2011

Shteti

Gjermani

Telefoni

+495613102......

SCHRADER me leasing

Online: 2m 19d
  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
MarkaSCHRADER
IDG170088
Viti i prodhimit2011
Pesha bruto36000 kg
Ngarkesa e dobishme30830 kg
Shasia/pezullimi
Numri i akseve3-aks
Karroceria/supestruktura
Vëllimi i ngarkesës42 m³

Përshkrimi


Interne Fahrzeugnr.: G170088

Deutsches Fahrzeug

Auf unserem Hof in Kaufungen - Kassel, Deutschland, sofort zur Verfügung

Mehr INFO unter:

+49 1636 633 037 Luis Lucena (Deutsch, English, Español, Français)

+48 669 808 888 Viktoria Sologubova (Polnisch, Russisch, Ukrainisch, English)

Sehr guter Zustand

SCHRADER Z-STA 24-41,8/4

Baujahr 2011

41.800 L;

Kammer 1: 9.500 L

Kammer 2: 13.500 L

Kammer 3: 3.000 L

Kammer 4: 14.200 L

ADR FL und AT, gültig bis 06/2021

für BENZIN, DIESEL, GASÖL und HEIZÖL

Leergewicht 5.170 Kg

Finanzierungsbeispiel:

  • Interne Nummer: G170088
  • Kaufpreis: 29.900,00 €
  • Anzahlung: 10%
  • Laufzeit: 60
  • Monatliche Rate: 418****,01 €

Restwert: 5.980,00 €

Wenn das Angebot Ihnen zusagt oder dieses nach Ihren Bedürfnissen

anpassen wollen, kontaktieren Sie uns unter 0151/12529597 (Hr. Enchev).

Wir freuen uns auf Ihren Anruf

***Irrtümer vorbehalten***

Gerne nehmen wir Ihr gebrauchtes Fahrzeug in Zahlung.

Finanzierung direkt bei uns im Hause möglich.

GOLEC NUTZFAHRZEUGE GMBH

www.golec.de

info@golec.de

Wir sprechen: Deutsch, English, Spanish, Polnisch, Ukrainisch, Russisch, Bulgarisch.

powered by two Sales

Kërko informacion të detajuar

Shitësi

Golec Nutzfahrzeuge

Golec Nutzfahrzeuge

location_on

Germany, Leipziger Strasse 44, DE-34260 Kaufungen/Kassel, Germany

phone_iphone+495613102...
access_time

Ora lokale e shitësit — 06:57

Personat e kontaktit

Luis Lucena

Luis Lucena

Deutsch, English, Español, Français

Yulian Enchev

Yulian Enchev

Български, Deutsch, English

Damian Joniec

Damian Joniec

Deutsch, English, Polski


Kontakto shitësin


Privacy policy

t1 test unit

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.