Gjysmë rimorkio me bot Spitzer SK 2766 CAL GGVS Kipp. Silo ADR 66.000 L

picture_as_pdf

picture_as_pdf

17 900 EUR

Çmimi neto

Tipi

Gjysmë rimorkio me bot

Viti

2006

Shteti

Gjermani

Telefoni

+49 561310......

SPITZER me leasing

Online: 2m 8d
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaSPITZER
IDG170372
Viti i prodhimit2006
Pesha bruto40000 kg
Ngarkesa e dobishme33060 kg
Shasia/pezullimi
Pezullimiajër
Numri i akseve3-aks
ABS
EBS
Karroceria/supestruktura
Për transportimin esiloseve
Përshkrimi

Interne Fahrzeugnr.: G170372

Deutsches Fahrzeug

Auf unserem Hof in Kaufungen - Kassel, Deutschland, sofort zur Verfügung

Mehr INFO unter:

+49 1636 633 037 Luis Lucena (Deutsch, English, Español, Français)

+48 669 808 888 Viktoria Sologubova (Polnisch, Russisch, Ukrainisch, English)

SPITZER SK 2766 CAL GGVS SILO ADR 66.000 L

Kippsilo

EZ 02/2006

3 Achsen

Elektrische Pumpe

Luftgefedert

1 Kammer 66.000 Liter

ADR AT bis 12/2020

Nächste Prüfung des Tanks 12/2020

Zul. Gesamtgewicht 40.000 Kg

Leergewicht 6.940 Kg

***Irrtümer vorbehalten***

Gerne nehmen wir Ihr gebrauchtes Fahrzeug in Zahlung.

Finanzierung direkt bei uns im Hause möglich.

GOLEC NUTZFAHRZEUGE GMBH

www.golec.de

info@golec.de

Wir sprechen: Deutsch, English, Spanish, Polnisch, Ukrainisch, Russisch, Bulgarisch.

powered by two Sales

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

Golec Nutzfahrzeuge

Golec Nutzfahrzeuge

location_on

Germany, Leipziger Strasse 44, DE-34260 Kaufungen/Kassel, Germany

phone_iphone
language

www.golec.de/

access_time

Ora lokale e shitësit — 06:20

Personat e kontaktit
Luis Lucena

Luis Lucena

Deutsch, English, Español, Français

Yulian Enchev

Yulian Enchev

Български, Deutsch, English

Damian Joniec

Damian Joniec

Deutsch, English, Polski


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.