Hmm, seems that this item is sold

See what's in stock now

Oferta të ngjashme

Gjysmë rimorkio me perde anësore Frühauf Standard Tautliner / SMB / Liftachse Edscha
Frühauf Standard Tautliner / SMB / Liftachse Edscha
2007, 3-aks
Gjermani, Korschenbroich
3 500 EUR
Gjysmë rimorkio me perde anësore Frühauf Standard Tautliner / SMB / Liftachse Edscha, 2007
Gjysmë rimorkio me perde anësore Netam-Fruehauf SMB - Tambour
Netam-Fruehauf SMB - Tambour
Holandë, Lamswaarde
4 000 EUR
Gjysmë rimorkio me perde anësore Netam-Fruehauf SMB - Tambour
Gjysmë rimorkio me perde anësore Fruehauf SMB - FRUEHAUF
Fruehauf SMB - FRUEHAUF
2004, 3-aks
Holandë, Lamswaarde
3 500 EUR
Gjysmë rimorkio me perde anësore Fruehauf SMB - FRUEHAUF, 2004
Gjysmë rimorkio me perde anësore Fruehauf SMB - FRUEHAUF
Fruehauf SMB - FRUEHAUF
2004, 3-aks
Holandë, Lamswaarde
3 000 EUR
Gjysmë rimorkio me perde anësore Fruehauf SMB - FRUEHAUF, 2004
Gjysmë rimorkio me perde anësore Trailor 25x SMB - Disc
Trailor 25x SMB - Disc
2005, 3-aks
Holandë, Lamswaarde
3 000 EUR
Gjysmë rimorkio me perde anësore Trailor 25x SMB - Disc, 2005
Gjysmë rimorkio me perde anësore Trailor HARD WOOD FLOOR smb disc brakes
Trailor HARD WOOD FLOOR smb disc brakes
2005, Dizel, 3-aks
Holandë, Vuren
3 990 EUR
Gjysmë rimorkio me perde anësore Trailor HARD WOOD FLOOR smb disc brakes, 2005
Gjysmë rimorkio me perde anësore Kaiser S3803AB - 3 SMB assen - Alcoa - Schijfremmen - Hardhoutenvloer (O643)
Kaiser S3803AB - 3 SMB assen - Alcoa - Schijfremmen - Hardhoutenvloer (O643)
2006, 3-aks
Holandë, Dinteloord
3 950 EUR
Gjysmë rimorkio me perde anësore Kaiser S3803AB - 3 SMB assen - Alcoa - Schijfremmen - Hardhoutenvloer (O643), 2006
Gjysmë rimorkio me perde anësore Trailor
Trailor
2007, 3-aks
Francë, LIMAY
Gjysmë rimorkio me perde anësore Trailor, 2007
Gjysmë rimorkio me perde anësore Krone
Krone
2007, 3-aks
Francë, LIMAY
Gjysmë rimorkio me perde anësore Krone, 2007
Gjysmë rimorkio me perde anësore SRT
SRT
2007, 3-aks
Francë, LIMAY
Gjysmë rimorkio me perde anësore SRT, 2007
Gjysmë rimorkio me perde anësore Samro
Samro
2007, 3-aks
Francë, ABLIS
2 800 EUR
Gjysmë rimorkio me perde anësore Samro, 2007
Gjysmë rimorkio me perde anësore Fruehauf
Fruehauf
2007, 3-aks
Francë, YVRAC
Gjysmë rimorkio me perde anësore Fruehauf, 2007

Gjysmë rimorkio me perde anësore BIRRER | SMB 21

ID c24_4078
Viti i prodhimit 2007
Pesha bruto 22 000 kg
Vendndodhja Zvicra, Regensdorf
Karroceria/supestruktura
  • gjatësia e ngarkesës: 11 000 mm
  • gjerësia e ngarkesës: 2 450 mm
  • lartësia e ngarkesës: 2 600 mm
Kontakto shitësin

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.