Gjysmë rimorkio me perde anësore i ri LIDER Lıder 2020 MODELS NEW LIDER TRAILER MANUFACTURER COMPANY

Online: 4m 30d

Marka LIDER
Viti i prodhimit 2019
E re
Gjendja e re
Pesha neto 7 000 kg
Pesha bruto 47 000 kg
Ngarkesa e dobishme 40 000 kg
Vendndodhja Turqia, İstanbul
Telefoni +90-5053...
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: sustë
 • numri i akseve: 3-aks
 • aksi i ngritjes
 • lubrifikimi qendror
 • ABS
 • EBS
 • gomat e përparme: 1 310
 • gomat e pasme: 1310, 1310
 • gomat: 385/65 r 22.5
 • goma rezervë
 • goma me aliazh të lehtë
Karroceria/supestruktura
 • dyert e pasme
 • dyert anësore
 • numri i paletave: 34
 • arka e veglave
 • mbajtësi i gomës rezervë
Pjesë shtesë
 • njësitë e disponueshme: 4
20000 EUR
20 000
EUR
 • 2 470 680 ALL
 • 24 111 USD

Shitësi
LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI
LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI Turqia
Më shumë se 4 vjet me Truck1
L LİDER shitës i autorizuar
Ora lokale e shitësit
10:43
20 000
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Gjysmë rimorkio me perde anësore Maur chapel trailer
Maur chapel trailer
2010
Norvegji, Trondheim
8 748 EUR
Gjysmë rimorkio me perde anësore Maur chapel trailer, 2010
Gjysmë rimorkio me perde anësore KELBERG Link Trailer
KELBERG Link Trailer
2009, 2-aks
Suedi, Kungsbacka
9 778 EUR
Gjysmë rimorkio me perde anësore KELBERG Link Trailer, 2009
Gjysmë rimorkio me perde anësore General Trailer Curtainsides
General Trailer Curtainsides
2003
Belgjikë, Hooglede
3 250 EUR
Gjysmë rimorkio me perde anësore General Trailer Curtainsides, 2003
Gjysmë rimorkio me perde anësore LECI TRAILER TAUTLINER
LECI TRAILER TAUTLINER
2008, 1 km, 3-aks
Francë, ROUEN
Gjysmë rimorkio me perde anësore LECI TRAILER TAUTLINER, 2008
Gjysmë rimorkio me perde anësore General Trailer huiftrailer
General Trailer huiftrailer
2003, 3-aks
Belgjikë, Torhout
3 250 EUR
Gjysmë rimorkio me perde anësore General Trailer huiftrailer, 2003
Gjysmë rimorkio me perde anësore MONTRACON Curtain Trailer
MONTRACON Curtain Trailer
2007, 3-aks
Mbretëria e Bashkuar, NEWRY
Gjysmë rimorkio me perde anësore MONTRACON Curtain Trailer, 2007
Gjysmë rimorkio me perde anësore SDC Tri Axle Curtainsider Trailer
SDC Tri Axle Curtainsider Trailer
Mbretëria e Bashkuar, Dromore
Gjysmë rimorkio me perde anësore SDC Tri Axle Curtainsider Trailer
Gjysmë rimorkio me perde anësore GENERAL TRAILER Curtainsider Standard
GENERAL TRAILER Curtainsider Standard
2003, 3-aks
Francë, Libercourt
2 850 EUR
Gjysmë rimorkio me perde anësore GENERAL TRAILER Curtainsider Standard, 2003
Gjysmë rimorkio me perde anësore GENERAL TRAILER Curtainsider Standard
GENERAL TRAILER Curtainsider Standard
2003, 3-aks
Francë, Libercourt
2 850 EUR
Gjysmë rimorkio me perde anësore GENERAL TRAILER Curtainsider Standard, 2003
Gjysmë rimorkio me perde anësore GENERAL TRAILER Curtainsider Standard
GENERAL TRAILER Curtainsider Standard
2003, 3-aks
Francë, Libercourt
2 850 EUR
Gjysmë rimorkio me perde anësore GENERAL TRAILER Curtainsider Standard, 2003
Gjysmë rimorkio me perde anësore Krone Oplegger germain trailer
Krone Oplegger germain trailer
2007
Belgjikë, Bree
3 900 EUR
Gjysmë rimorkio me perde anësore Krone Oplegger germain trailer, 2007
Gjysmë rimorkio me perde anësore LECI TRAILER Curtainsider Mega
LECI TRAILER Curtainsider Mega
2009, 3-aks
Francë, Libercourt
3 150 EUR
Gjysmë rimorkio me perde anësore LECI TRAILER Curtainsider Mega, 2009

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.