Gjysmë rimorkio me perde anësore i ri Schmitz Cargobull Megatrailer, Hubdach, Liftachse, DC 9.5 Zert.

Online: 1m 13d

Marka SCHMITZ
ID TR21011
Viti i prodhimit 2021
E re
Vendndodhja Austri, Peuerbach
Telefoni +43 676 8...
Shasia/pezullimi
  • pezullimi: ajër
  • numri i akseve: 3-aks
  • frenat: disku
  • ABS
  • EBS
26990 EUR
26 990
EUR
  • 3 325 060 ALL
  • 32 040 USD

Çmimi neto

Shitësi
STARENT Truck & Trailer GmbH
STARENT Truck & Trailer GmbH Austri
I besueshëm
12 Më shumë se 12 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
02:45
26 990
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Gjysmë rimorkio me perde anësore Schmitz Cargobull Megatrailer,Hubdach,Liftachse, XL+Getränke Zert.
Schmitz Cargobull Megatrailer,Hubdach,Liftachse, XL+Getränke Zert.
2021, 3-aks
Austri, Peuerbach
26 490 EUR
Gjysmë rimorkio me perde anësore Schmitz Cargobull Megatrailer,Hubdach,Liftachse, XL+Getränke Zert., 2021
Gjysmë rimorkio me perde anësore Schmitz Cargobull Tautliner, Hubdach, Liftachse, XL+Getränke Zert.
Schmitz Cargobull Tautliner, Hubdach, Liftachse, XL+Getränke Zert.
2020, 3-aks
Austri, Peuerbach
24 690 EUR
Gjysmë rimorkio me perde anësore Schmitz Cargobull Tautliner, Hubdach, Liftachse, XL+Getränke Zert., 2020
Gjysmë rimorkio me perde anësore Schmitz Cargobull Megatrailer, Hubdach, XL Zertifikat
Schmitz Cargobull Megatrailer, Hubdach, XL Zertifikat
2020, 3-aks
Austri, Peuerbach
26 490 EUR
Gjysmë rimorkio me perde anësore Schmitz Cargobull Megatrailer, Hubdach, XL Zertifikat, 2020
Gjysmë rimorkio me perde anësore Schmitz Cargobull Tautliner, Hubdach, Liftachse, ALU Latten
Schmitz Cargobull Tautliner, Hubdach, Liftachse, ALU Latten
2021, 3-aks
Austri, Peuerbach
25 490 EUR
Gjysmë rimorkio me perde anësore Schmitz Cargobull Tautliner, Hubdach, Liftachse, ALU Latten, 2021
Gjysmë rimorkio me perde anësore Schmitz Cargobull Tautliner, Liftachse, ALU Latten, Felgen,Hubdach
Schmitz Cargobull Tautliner, Liftachse, ALU Latten, Felgen,Hubdach
2021, 3-aks
Austri, Peuerbach
27 950 EUR
Gjysmë rimorkio me perde anësore Schmitz Cargobull Tautliner, Liftachse, ALU Latten, Felgen,Hubdach, 2021
Gjysmë rimorkio me perde anësore Schmitz Cargobull VARIOS, Hubdach, Liftachse, Multilook
Schmitz Cargobull VARIOS, Hubdach, Liftachse, Multilook
2020, 3-aks
Austri, Peuerbach
26 890 EUR
Gjysmë rimorkio me perde anësore Schmitz Cargobull VARIOS, Hubdach, Liftachse, Multilook, 2020
Gjysmë rimorkio me perde anësore Schmitz Cargobull Bordwandtautliner,Liftachse, XL-Zert., Palka
Schmitz Cargobull Bordwandtautliner,Liftachse, XL-Zert., Palka
2020, 3-aks
Austri, Peuerbach
26 990 EUR
Gjysmë rimorkio me perde anësore Schmitz Cargobull Bordwandtautliner,Liftachse, XL-Zert., Palka, 2020
Gjysmë rimorkio me perde anësore Schmitz Cargobull Bordwandtautliner,Liftachse, XL-Zert., Multilook
Schmitz Cargobull Bordwandtautliner,Liftachse, XL-Zert., Multilook
2020, 3-aks
Austri, Peuerbach
26 490 EUR
Gjysmë rimorkio me perde anësore Schmitz Cargobull Bordwandtautliner,Liftachse, XL-Zert., Multilook, 2020
Gjysmë rimorkio me perde anësore Schmitz Cargobull Tautliner, Liftachse, Palettenkasten, XL Zert.
Schmitz Cargobull Tautliner, Liftachse, Palettenkasten, XL Zert.
2020, 3-aks
Austri, Peuerbach
24 650 EUR
Gjysmë rimorkio me perde anësore Schmitz Cargobull Tautliner, Liftachse, Palettenkasten, XL Zert., 2020
Gjysmë rimorkio me perde anësore Schmitz Cargobull Tautliner, Liftachse, Palettenkasten, XL-Zert.
Schmitz Cargobull Tautliner, Liftachse, Palettenkasten, XL-Zert.
2020
Austri, Peuerbach
23 750 EUR
Gjysmë rimorkio me perde anësore Schmitz Cargobull Tautliner, Liftachse, Palettenkasten, XL-Zert., 2020
Gjysmë rimorkio me perde anësore Schmitz Cargobull Tautliner, Liftachse, Palka, XL-Getränke Zert.
Schmitz Cargobull Tautliner, Liftachse, Palka, XL-Getränke Zert.
2020, 3-aks
Austri, Peuerbach
24 990 EUR
Gjysmë rimorkio me perde anësore Schmitz Cargobull Tautliner, Liftachse, Palka, XL-Getränke Zert., 2020
Gjysmë rimorkio me perde anësore Schmitz Cargobull Tautliner, Liftachse, Palka, XL-Getränke Zert.
Schmitz Cargobull Tautliner, Liftachse, Palka, XL-Getränke Zert.
2020, 3-aks
Austri, Peuerbach
24 990 EUR
Gjysmë rimorkio me perde anësore Schmitz Cargobull Tautliner, Liftachse, Palka, XL-Getränke Zert., 2020

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.