Reja dhe përdorur gjysmë rimorkiot me plan ngarkimi të ulët në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Gjysmë rimorkiot me plan ngarkimi të ulët


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Faymonville MAX Trailer MAX510 Tiefbett 2x10 t - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 10
Pyet për çmimin
E re
2022
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 24 755 kg
Pesha bruto: 38 000 kg

ES-GE Nutzfahrzeuge GmbH

13

Gjermani, Essen

Numri i referencës 30352

CODER SPE60.3 - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 19
Pyet për çmimin

Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët për transportimin e makinerive të rënda

E re
2021
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 59 000 kg

CODER SAS

Francë, SAINT-BRIEUC

ACTM S55315CHC - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 6
18 850 EUR
1989
3-aks
Pesha bruto: 34 000 kg

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

Portugali, São João de Ver

Numri i referencës LJ26589

NOVA PLATFORM LOWBED TRAILER 2023 - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 7
31 771 EUR
E re
2023
3-aks

Botuar: 3min

Nova Treyler Dorse Ith. Ihr. San. ve Tic. Ltd. Sti.

Turqia, Konya

NOVA PLATFORM LOWBED TRAILER 2023 - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 12
Pyet për çmimin
E re
2023
3-aks

Botuar: 3min

Nova Treyler Dorse Ith. Ihr. San. ve Tic. Ltd. Sti.

Turqia, Konya

Müller-Mitteltal Staufach für Alu- Rampen - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 4
650 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2022

Botuar: 10min

Moeslein Fahrzeugbau

18

Gjermani, Schwebheim

Numri i referencës 134099

Möslein 3 Achs Satteltieflader Plato - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 3
32 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 32 100 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 10min

Moeslein Fahrzeugbau

18

Gjermani, Schwebheim

Numri i referencës 131740

Müller-Mitteltal Ausgleichsbock für Satteltieflader incl. Conati - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 5
750 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2022

Botuar: 12min

Moeslein Fahrzeugbau

18

Gjermani, Schwebheim

Numri i referencës 126627

Faymonville Telemax, Tele Z5LAAAX, 55,40m - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 20
Pyet për çmimin
2021
Ngarkesa e dobishme: 66 300 kg
Pesha bruto: 88 000 kg

Botuar: 1orë 2min

Car Office Roponen Oy

10

Finlandë, Finnland, Kuopio

Faymonville Max Trailer, Max210 4AA - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 20
Pyet për çmimin
2023
4-aks
Ngarkesa e dobishme: 45 985 kg
Pesha bruto: 58 000 kg

Botuar: 1orë 2min

Car Office Roponen Oy

10

Finlandë, Finnland, Kuopio

Faymonville Multimax, Multi Z3LAA - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 17
Pyet për çmimin
2007
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 43 000 kg
Pesha bruto: 56 500 kg

Botuar: 1orë 2min

Car Office Roponen Oy

10

Finlandë, Finnland, Kuopio

RINO BT 75.05KS NOOTEBOOM - BALLAST TRAILER - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 12
67 400 EUR
2019
5-aks
Ngarkesa e dobishme: 62 940 kg
Pesha bruto: 75 000 kg

Nebim Used Trucks

13

Holandë, Weert, Netherlands

Numri i referencës 114037

 Twin Axle Step Frame Low Loader Trailer, Winch - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 36
Ankandi

Botuar: 4orë 49min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140353261

 2017 Faymonville MAX - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 32
Ankandi
2017

Botuar: 4orë 55min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, BT78 3AJ, Dromore, Co. Tyrone, Dromore

Numri i referencës 100298105

 Fruehauf Tri Axle Stepframe Low Loader - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 31
Ankandi

Botuar: 5orë

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, BT78 3AJ, Dromore, Co. Tyrone, Dromore

Numri i referencës 100298138

Möslein STO 3, Tieflader, Lenk Container Alurampen, - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 15
34 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2020
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 34 500 kg
Pesha bruto: 42 000 kg

Botuar: 5orë 51min

A1-Truck GmbH

8

Gjermani, Bakum

Numri i referencës 66232

KING MACHINERY-CARRIER - STEPFRAME - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 20
Ankandi
2005

Botuar: 6orë 27min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Trailer Centre

Numri i referencës C208901

Verem 3 ESSIEUX - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 4
55 000 EUR
2021
Pesha bruto: 38 000 kg

Botuar: 6orë 52min

Sodineg France

16

Francë, Neuville-Saint-Amand

Numri i referencës 5202415

Nooteboom - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 10
1 000 EUR
Ankandi

Botuar: 2d

Troostwijk Auctions

6

Holandë, Burgemeester Nooijenlaan 8, Rips, 5764 RG

Numri i referencës 9237836

OZGUL LW3 EU FIX - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 20
40 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023

Botuar: 2d

Big Machinery B.V.

11

Holandë, BIG 2 BIG Machinery B.V. (Drielse weg)

Numri i referencës 00031301

OZGUL LW4 EU FIX - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 20
45 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023

Botuar: 2d

Big Machinery B.V.

11

Holandë, BIG 2 BIG Machinery B.V. (Drielse weg)

Numri i referencës 00031288

Nooteboom MCO-48-03V/L / 2 x EXTENDABLE - 27 mtr. - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 19
Pyet për çmimin
2006
Ngarkesa e dobishme: 30 680 kg
Pesha bruto: 45 000 kg

Botuar: 2d

Versteijnen Trucks B.V.

Holandë, Gilze

Numri i referencës St_5861

ACTM S38315CHC - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 6
16 150 EUR
1999
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 26 800 kg
Pesha bruto: 34 000 kg

Botuar: 2d

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

Portugali, São João de Ver

Numri i referencës UK26589

1 2 3 50   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Semi-trailers - Low loader semi-trailers
t1 old