Hmm, duket se artikulli është shitur

Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët i ri DONAT 4 axle lowbed - extendable

gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët i ri DONAT 4 axle lowbed - extendable

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët i ri DONAT 4 axle lowbed - extendable

  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaDONAT
E re
Gjendjae re
Ngarkesa e dobishme50000 kg
Shasia/pezullimi
Pezullimiajër
Numri i akseve4-aks
Aksi i ngritjes
Akset e drejtimit
Frenattamburi
ABS
EBS
Gomat245/70 R17,5
Goma rezervë
Goma dyshe
Karroceria/supestruktura
Arka e veglave
Mbajtësi i gomës rezervë
Përshkrimi

DONAT IS AN OFFICIALLY REGISTERED BRAND IN GERMANY.

MANUFACTURING IN TURKEY.

HIGH QUALITY WITH REASONABLE PRICES.

EUROPEAN HOMOLOGATION CERTIFICATES FOR REGISTRATION AND ALL OTHER CERTIFICATES FOR IMPORT WILL BE PROVIDED ALONG WITH THE VEHICLE.

ONLY HIGH QUALITY COMPONENTS ARE USED DURING MANUFACTURING.

FOR MORE INFORMATION PLEASE CONTACT US.

show contacts OR show contacts

t1 test archive Donat Trailer Ltd. Sti.

t1 test archive Gjysmë rimorkio

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.