Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët i ri EMIRSAN Lowbed Trailer 2021 Extendable Platform

picture_as_pdf

picture_as_pdf

23 000 EUR

Çmimi neto

Tipi

Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët i ri

Viti

2021

Shteti

Turqia

Telefoni

+905323846......

EMIRSAN me leasing

Online: 2m 20d
  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
MarkaEMIRSAN
Viti i prodhimit2021
E re
Gjendjae re
Pesha neto12000 kg
Pesha bruto52000 kg
Ngarkesa e dobishme40000 kg
Gjatësia9500000 mm
Ngjyrae kuqe
Shasia/pezullimi
Pezullimiajër
Marka e akseveEMIRSAN
Aksi i ngritjes
Frenattamburi
ABS
EBS
Gomat245 70 R 17,5
Goma rezervë
Goma dyshe
Karroceria/supestruktura
Arka e veglave
Mbajtësi i gomës rezervë

Përshkrimi


Price starting from 25000 Euro

2 to 10 Axles

BPW, SAF, Turkish brand Axles

JOST or Turkish brand parking leg and king pin

Wabco, Knorr ABS and EBS brake system

Pirelli, Bridgestone, Goodyear brand tires according to load

Hydraulic or Pneumatic Ramp

Hydraulic Gooseneck and Folding Gooseneck Option

Hydraulic Steering Axles Option

Hydraulic Suspension Option

4 to 15 meter sliding

2,5 to 5 meter width

20 to 150 tons loading

Kërko informacion të detajuar

Shitësi

Emirsan Trailer

Emirsan Trailer

location_on

Turkey, Konya

phone_iphone+905323846...
access_time

Ora lokale e shitësit — 07:14

Personat e kontaktit

ERDEM ÇAY

ERDEM ÇAY

+90 554500...


Kontakto shitësin


Privacy policy

t1 test unit

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.