Reja dhe përdorur gjysmë rimorkiot me plan ngarkimi të ulët GOLDHOFER në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Gjysmë rimorkiot me plan ngarkimi të ulët GOLDHOFER


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Goldhofer THP/ET Schwanenhals + 2 Achs. Dolly - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 4
Pyet për çmimin
1997
2-aks
Pesha bruto: 49 000 kg

Botuar: 17orë 18min

Trailerpartner A/S

12

Danimarkë, Aabenraa

 Goldhofer STZ-H5-90/25A - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 31
Ankandi

Botuar: 3d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140351233

Goldhofer - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 15
500 EUR
Ankandi

Botuar: 4d

Troostwijk Auctions

6

Austri, Laudonstraße 23, Klagenfurt am Wörthersee, 9020

Numri i referencës 9221284

Naczepa niskopodwoziowa Goldhofer hydraulicznie op - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 12
12 813 EUR
Çmimi pa. TVSH
1992

Botuar: 4d

Wengrzyn Sp. z o.o.

Poloni, Polen, Zagrodno, Dolnośląskie

Goldhofer Maskintransport - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 9
14 250 EUR
Çmimi pa. TVSH
1995
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 37 800 kg
Pesha bruto: 50 000 kg

Botuar: 9d

Palm Truck AB

7

Suedi, Schweden, Trelleborg, Skåne län

GOLDHOFER 3-Achs-Tele-Semi mit 2 P. Radmulden und Rampen - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 5
Pyet për çmimin
2022
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 39 000 kg

Botuar: 10d

HEAVYTRAILER AG

11

Gjermani, Dortmund

Numri i referencës 758

Goldhofer STN-L 4 - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 13
Pyet për çmimin
2023
4-aks
Ngarkesa e dobishme: 62 000 kg
Pesha bruto: 74 000 kg

Botuar: 11d

Jorn Bolding A/S

6

Danimarkë, Esbjerg

Numri i referencës 6771

Goldhofer STZ-L2-22/80A SEMI LOWLOADER/DIEPLADER/TIEFLADER - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 15
Pyet për çmimin
2007
2-aks

Botuar: 11d

Geurts Trucks B.V.

11

Holandë, ANDELST

Goldhofer STZ-L4-43/80 Tieflader verlängerbar - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 20
12 999 EUR
Çmimi pa. TVSH
1992
4-aks
Ngarkesa e dobishme: 43 000 kg
Pesha bruto: 57 500 kg

Botuar: 13d

Infa Nutzfahrzeuge GmbH

17

Gjermani, Dettelbach

Goldhofer 5 Meter Extendable! - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 20
7 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
1993
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 27 400 kg
Pesha bruto: 36 000 kg

Botuar: 14d

P. Mostert Import-Export B.V.

6

Holandë, Lamswaarde - The Netherlands

Numri i referencës 000835

Goldhofer STZ-V3-31/80 - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 20
9 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
1980
3-aks

Botuar: 20d

P. Mostert Import-Export B.V.

6

Holandë, Lamswaarde - The Netherlands

Numri i referencës 000816

Goldhofer STZ-VL4-50/80 + DOLLY SX1-30/80 1+4 LOWLOADER/DI - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 15
Pyet për çmimin
2007
5-aks

Botuar: 23d

Geurts Trucks B.V.

11

Holandë, ANDELST

Goldhofer STZ-H6-57/80A Teleskop-Tieflader Waggontransport - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 10
219 890 EUR
Çmimi pa. TVSH
2006
6-aks
Pesha bruto: 92 000 kg

Botuar: 24d

Stefan Ebert GmbH

M

Gjermani, 36151 Burghaun/Gruben

Numri i referencës 026970-2

Goldhofer Polkon tieflader /ausziehbar - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 2
18 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 33 000 kg
Pesha bruto: 45 000 kg

Botuar: 25d

Trailerpartner A/S

12

Danimarkë, Aabenraa

Goldhofer Nedbygget - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 12
53 500 EUR
2015
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 27 440 kg
Pesha bruto: 42 000 kg

Botuar: 1m

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

6

Danimarkë, Hedensted

Numri i referencës 0035961

 Goldhofer THP/ET2 - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 20
111 000 EUR
Ankandi

Botuar: 1m 5d

MPE Polska

Poloni, Kraków

Numri i referencës WG0THPE2330025432

Goldhofer wing carrier 48 / 55 m - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 3
59 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009
4-aks
Ngarkesa e dobishme: 40 000 kg
Pesha bruto: 58 000 kg

Botuar: 1m 5d

Trailerpartner A/S

12

Danimarkë, Aabenraa

Goldhofer Tiefbett /ausziehbar - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 2
69 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 35 000 kg
Pesha bruto: 48 000 kg

Botuar: 1m 5d

Trailerpartner A/S

12

Danimarkë, Aabenraa

Goldhofer STPA 3-88 15, zwangsgelenkt, Blattgefedert - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 15
7 950 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët për transportimin e makinerive të rënda

1974
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 40 500 kg
Pesha bruto: 53 500 kg

Botuar: 1m 8d

A.Ibrahim Nutzfahrzeuge GmbH

Gjermani, Ennigerloh

Numri i referencës 383/18

Goldhofer STN - L4 - 44/80A 3+4 Achse gelenkt hydr. Rampe - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 15
69 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009
4-aks

Botuar: 1m 16d

Haller Werner Baumaschinen-Nutzfahrzeughandel

6

Gjermani, D-88214 Ravensburg

1 2 3 4   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Semi-trailers - Low loader semi-trailers - GOLDHOFER
t1 old