Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët Goldhofer STZ - VL3 - 37/80A Tieflader 3 lenk. Achsen

57 900 EUR

Çmimi neto
TipiGjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
Viti2009
ShtetiGjermani
Telefoni+495613102......

GOLDHOFER STZ me leasing

Online: 1m 15d
  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
MarkaGOLDHOFER
ModeliSTZ
IDG170367
Viti i prodhimit2009
Pesha bruto54000 kg
Ngarkesa e dobishme37400 kg
Shasia/pezullimi
Numri i akseve3-aks
ABS

Përshkrimi

Interne Fahrzeugnr.: G170367

Deutsches Fahrzeug

Auf unserem Hof in Kaufungen - Kassel, Deutschland, sofort zur Verfügung

Mehr INFO unter:

+49 1636 633 037 Luis Lucena (Deutsch, English, Español, Français)

+48 669 808 888 Viktoria Sologubova (Polnisch, Russisch, Ukrainisch, English)

Tieflader Goldhofer STZ - VL3 - 37/80A

Baujahr 2009

3 Achse - lenkbar - mit Funksteuerung

Ausziehbar

Lange: 13.750 mm bis 17.450 mm

Max. zul. Gesamtgewicht 54.000 Kg

Leergewicht 16.600 Kg

Finanzierungsbeispiel:

  • Interne Nummer: G170367
  • Kaufpreis: 57.900,00 €
  • Anzahlung: 10%
  • Laufzeit: 60
  • Monatliche Rate: 809****,45 €

Restwert: 11.580,00 €

Wenn das Angebot Ihnen zusagt oder dieses nach Ihren Bedürfnissen

anpassen wollen, kontaktieren Sie uns unter 0151/12529597 (Hr. Enchev).

Wir freuen uns auf Ihren Anruf

***Irrtümer vorbehalten***

Gerne nehmen wir Ihr gebrauchtes Fahrzeug in Zahlung.

Finanzierung direkt bei uns im Hause möglich.

GOLEC NUTZFAHRZEUGE GMBH

www.golec.de

info@golec.de

Wir sprechen: Deutsch, English, Spanish, Polnisch, Ukrainisch, Russisch, Bulgarisch.

powered by two Sales

Kërko informacion të detajuar

Shitësi

Golec Nutzfahrzeuge

Golec Nutzfahrzeuge

+495613102...
Germany, Leipziger Strasse 44, DE-34260 Kaufungen/Kassel, Germany
Ora lokale e shitësit — 12:16

Personat e kontaktit

Luis Lucena

Luis Lucena

Deutsch, English, Español, Français

Yulian Enchev

Yulian Enchev

Български, Deutsch, English

Damian Joniec

Damian Joniec

Deutsch, English, Polski


Kontakto shitësin


Privacy policy

t1 test unit

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.