Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët Langendorf SATV 50-H/68 Tieflader 5 Achse - Teleskopbar

picture_as_pdf

64 900 EUR

Çmimi pa. TVSH

Tipi

Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët

Viti

2018

Shteti

Gjermani

Telefoni

+49 561310......

LANGENDORF me leasing

Botuar: 3m 30d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaLANGENDORF
Numri i referencësG180137
Viti i prodhimit2018
Pesha bruto68500 kg
Ngarkesa e dobishme54750 kg
Shasia/pezullimi
Numri i akseve5-aks
ABS
Përshkrimi

Interne Fahrzeugnr.: G180137

Auf unserem Hof in Kaufungen - Kassel, Deutschland, sofort zur Verfügung

Mehr INFO unter:

+49 1636 633 037 Luis Lucena (Deutsch, English, Español, Français)

+48 669 808 888 Viktoria Sologubova (Polnisch, Russisch, Ukrainisch, English)

Tieflader LANGENDORF SATV 50-H/68

Baujahr 2014

5 Achse - 2 gelenkt

Ausziehbar

Lange: 13.850 mm bis 19.600 mm

Technisch. zul. Gesamtgewicht 68.500 Kg

Leergewicht 13.750 Kg

***Irrtümer vorbehalten***

Gerne nehmen wir Ihr gebrauchtes Fahrzeug in Zahlung.

Finanzierung direkt bei uns im Hause möglich.

GOLEC NUTZFAHRZEUGE GMBH

www.golec.de

info@golec.de

Wir sprechen: Deutsch, English, Spanish, Polnisch, Ukrainisch, Russisch, Bulgarisch.

powered by two Sales

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

Golec Nutzfahrzeuge

Golec Nutzfahrzeuge

3.9 
starstarstarstarstar
location_on

Germany, Leipziger Strasse 44, DE-34260 Kaufungen/Kassel, Germany

phone_iphone
language

www.golec.de

access_time

Ora lokale e shitësit — 17:08

Personat e kontaktit
Luis Lucena

Luis Lucena

Deutsch, English, Español, Français

Yulian Enchev

Yulian Enchev

Български, Deutsch, English

Damian Joniec

Damian Joniec

Deutsch, English, Polski


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit Golec Nutzfahrzeuge

t1 test unit Gjysmë rimorkio

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.