Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët LECI TRAILER

picture_as_pdf

12 500 EUR

Tipi

Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët

Shteti

Portugali

Telefoni

+351 916 1......

Botuar: 8m 7d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaLECITRAILER
Gjatësia10000 mm
Shasia/pezullimi
Numri i akseve3-aks
Marka e akseveBPW ECO
Gomat9,5 R 17,5
Përshkrimi

- Rebaixado

- Cama 10 m

- Pescoço 3,3 m

- Altura ao chão 95 cm

- 4 Pneus Fulda 90 %

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

3.8 
starstarstarstarstar
location_on

Portugal, São João de Ver

phone_iphone
language

www.pintoesilva.com

access_time

Ora lokale e shitësit — 23:59


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

t1 test unit Gjysmë rimorkio

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.